fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Goodyear tutvustas nutikat ideerehvi IntelliGrip Urban

IntelliGrip UrbanGoodyear rehvid tutvustas Genfi rahvusvahelisel autonäitusel uut ideerehvi IntelliGrip Urban, mis on mõeldud autojagamiseks ettenähtud isesõitvate elektrisõidukite jaoks.

„Uudsete linnasõidukite jaoks loodud ideerehvi IntelliGrip Urban väljatöötamisel on peetud silmas eelkõige energiatõhusust ja rehvide pikemat kestvust. Need omadused on sõidujagamisteenuse pakkujate jaoks väga olulised,“ sõnas Goodyeari Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna president Jean-Claude Kihn.

Goodyear IntelliGrip Urban rehvil on sisseehitatud sensortehnoloogia, mis toetab isesõitva auto juhtimissüsteeme ning aitab tagada reisijate ohutuse. Ideerehv oskab lugeda tee- ja ilmastikutingimusi ning kogutud andmed edastab sõiduki arvutisüsteemidele, et teha informeeritud otsused parima kiiruse ja pidurdamise osas ning tagada parem juhitavus ja stabiilsus.

Tänu rehvi kitsale ja kõrgele kujule väheneb veeretakistus ning suureneb elektrisõidukite energiatõhusus ja sõiduulatus. Rehvi sensortehnoloogia võimaldab tuvastada ja lahendada ka rehvidega seotud probleeme.

Rehvi põhiomadused ja eelised

IntelliGrip Urban

IntelliGrip Urban võimaldab sõidujagamisteenuse pakkujatel jälgida reaalajas sõidukeid ja rehve. Rehvi peamised omadused:

  • Rehvisisene sensortehnoloogia aitab isesõitvatel autodel paremini tuvastada teetingimusi ning tagada reisijatele rahulikum ja turvalisem sõit. Pilveteenuse kaudu toimuvast rehvi ja sõiduki vahelisest teabevahetusest saab kasu kogu tööstus laiemalt.
  • Ennetav hooldusteavitus võimaldab juba eos tuvastada ja lahendada võimalikke rehvi- ja turvalisusprobleeme. Kasutajasõbralik lahendus tagab rehvide parima sooritusvõime ja ajastab rehvihoolduse, et vähendada sõidukite käitluskulusid ning suurendada kestvust, tõhusust ja vastupidavust.
  • Kitsas ja kõrge rehv on väiksema veeretakistusega ning suurendab elektrisõiduki energiatõhusust ja sõiduulatust. Rehvi kuju parandab sõiduki omadusi vesiliugu sattumisel, mis võimaldas rehvidisaineritel vähendada rehvisoonte arvu, tänu millele suureneb rehvi vastupidavus ja väheneb müratase.

Spetsiaalne rehvimuster tagab linnakeskkonnas parema pidamise nii suve- kui talveoludes.  Lisaks pikendab see rehvi tööiga ning tagab sõidukile optimaalse energiatõhususe.

Artikli allikas: www.goodyear.ee

Vali sobivad rehvid siit!