fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Meist

FS Teenused OÜ tegutseb Eesti turul 2006. aastast. Alustasime sõidukite velgede ja rehvide müügiga. Rohkem kui kümne tegevusaasta jooksul oleme oluliselt laiendanud toodete ja teenuste valikut.

Teenused mida pakume oma klientidele: Rehvide müük, rehvivahetus ja muud rehvitööd, autohooldus, autoremont, autopesu. Lisaks pakume ettevõtetele autopargi haldusteenuseid. Rehvide ning varuosade tarnimisel teeme koostööd erinevate suurte tootjatega ning hulgimüüjatega nii Eestis kui ka välismaal. Mugavaim, kiireim ja soodsaim viis soetada oma autole uued rehvid on meie e-poe rehviotsing.

Meie meeskond koosneb pikajalise kogemusega spetsialistidest, kes on alati valmis nõustama ja välja selgitama personaalselt igale kliendile sobivaima toote ja/ või teenuse. Suudame alati pakkuda tooteid igale maitsele, konkurentsivõimelist hinda ning kõrget toote ja teenuse kvaliteeti.

FS rehvivahetus

Oleme võitnud ja edukalt teenindanud hulgaliselt olulise mahuga rehvidega seotud Eesti riigihankeid:

  • Eesti Kaitsevägi,
  • Politsei- ja Piirivalveamet,
  • Maksu- ja Tolliamet jpt.

Oleme pikaajaliseks rehviteenuste koostööpartneriks mitmetele Eesti suurettevõtetele:

  • Eesti Energia AS,
  • G4S Eesti AS,
  • Kalev AS jpt.

Meie tootevalikus on tuntuimate rehvitootjate nagu Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Michelin, Continental jt. rehvid. Lisaks eelnimetatutele ka laias valikus vähemtuntud ja soodsamate brändide nagu Hankook, Falken, Yokohama, Sava, Westlake, Sailun jt. rehvid.FS AA krediidivõime

FS Teenused OÜ on loonud pea tervet Eestit katva partnerteeninduste võrgustiku. FS partner teenindused on esindatud 24-s Eesti linnas. Lähima FS partner teeninduse leiad siit.

Klientidele parimad kindlustuslahendused leiame koostöös FS Kindlustusmaakler OÜ-ga, lisainfo www.fskindlustus.ee