fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Autohooldus ja autoremont

Parim võimalus vältida ootamatuid ja suuri kulutusi autoremondile on korrapärane auto hooldamine: FS Teenused autoremont

  • õli ja filtrite õigeaegne vahetamine,
  • veermiku kontroll,
  • pidurite kontroll
  • sildade reguleerimine/ sillastend,
  • vajadusel mootori diagnostika teostamine.

Hoides sõidukil regulaarselt silma peal ennetad auto kiiret kulumist ja ootamatuid suuri kulutusi, mis erinevate riketega paratamatult kaasnevad. Korrapärane auto hooldus on atai soodsam kui oluliste osade riketele järgnev autoremont. Auto regulaarne tehnohooldus ei enneta mitte ainult tõsisemaid rikkeid, vaid tagab ka sõitjate turvalisuse ja meeldiva sõidukogemuse!

Sõltumatult sõidukist on oluline jälgida sõiduki tootjatehase poolt ettenähtud hooldevälpa – enamasti iga 10, 15, 20, või 30 tuhande km läbimise järel. Eesti oludes, kus on heitlik ja peamiselt niiske kliima, ning enamasti lühikesed sõidutsüklid on soovitav autot hooldad hiljemalt iga 15 tuhande kilomeetri läbimise järel või vähemalt kord aastas.Kui soovite, et Teie sõiduk teeniks Teid kaua ja muretult, kehtib alati reegel, et hoolda pigem tihem kui harvem. Saamaks kiiret, soodsat ja kvaliteetset autohooldus teenust, palume pöörduda meie spetsialistide poole. Hindame kõrgelt oma klientide aega ja ootusi kõrgele töökvaliteedile.

Hooliv suhtumine oma autosse tagab pikaks ajaks heas sõidukorras auto, millega on nauditav iga läbitud kilomeeter. Auto on Teile tänulik kui on hästi hooldatud.

Korrapärane autohooldus

Peamine mootoririkete põhjus on liiga harv õlivahetus. Peab meeles pidama, et mootoriõli vahetus on alati odavam kui mootori remont. Hea autoomanik vahetab mootoriõli ja õlifiltri mitte hiljem kui iga 15 tuhande km läbimise järel või vähemalt kord aastas, sama intervalliga on soovituslik vahetada ka õhufiltrid ja kütusefiltrid.

Loomulikult ei piirdu auto hooldamine vaid õlivahetusega. Üle vaadatakse kõik olulised sõlmed ja vastavalt tootjatehase poolt ettenähtule või vajadusele vahetatakse vajalikud osad, nagu näiteks piduriklotsid, pidurikettad, rihmad, veermikudetailid vms. .

Eesti mitte just parimatel teedel sõites on soovitatav iga 20- 25 tuhande km läbimise järel teostada sildade reguleerimine ehk sillastend. Tänu hästi reguleeritud sildadele kestavad rehvid kauem, kütusekulu on väiksem ja auto sõiduomadused on uuelähedased. Sillastendi teostame moodsa 3D sillapingi abil. Kasutame oma töös konkurentsivõimeliste hindadega tipptootja Castrol määrdeaineid ja suurimate- ning tuntumatute kvaliteettootjate varuosi. Kasutame oma töös vaid uusimaid, kvaliteetseid töövahendeid ja töövõtteid, et pakkuda parimat võimalikku kompleksteenust ning autoremonti Tallinnas. Garanteerime klientidele korrektse töötulemuse, mis vastab soovidele ja ületab ootused.

Autoremont algab suhtlemisest kliendiga. Meie töötajad annavad alati professionaalset nõu auto hoolduse teemal ning vastavad hea meelega küsimustele nagu: kuidas auto eest hoolt kanda, kuidas ennetada tekkidavõivaid probleeme ning millal on õige aeg, et tulla jälle kontrolli või hooldusesse. Meie esmaseks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset, usaldusväärset, kiiret ja soodsat autoremonti Tallinnas. Me abistame ja nõustame Teid mistahes auto probleemi korral ning anname endast parima, et Teie auto läbiks palju muretuid kilomeetreid.

Et kõik vajalik alati tehtud oleks, pöörduge palun meie tööka kollektiivi poole.

 

Teenuste hinnakiri

Õlivahetus (mootor- ostes õli ja filtri meilt on õlivahetus tasuta) 0 €*
Õlivahetus (manuaal käigukast/ vahekast/ sild) alates: 25 €*
Automaatkäigukasti õlivahetus (sõltub käigukasti tüübist) alates: 35 €*
Hooldus- ja remonditööd 39 €/h
Veakoodide lugemine 15 €
Diagnostika 45 €
Konditsioneeri täitmine/ Kliima täitmine (sisaldab süsteemi kontrolli) 75 €**
Veermiku kontroll 21 €
Sildade reguleerimine 3D pingil (esi- ja/ või tagasild) – sõiduauto 45 €***
Sildade reguleerimine 3D pingil (esi- ja/ või tagasild) – maastur/kaubik 55 €***
Elektritööd 45 €/h
Auto ostueelne kontroll/ Üldkontroll (sisaldab veakoodide lugemist) 39 €
Keevitustööd 45 €/h
Tulekustuti kontroll ja kleebis 5€
Valuvelje parandus alates 45 €
Valuvelje värvimine alates 45 €

*hind kehtib õli ja filtri ostmisel meie teenindusest. Kliendi õli ja/ või filtri korral lisandub hinnale 19 €.

** sisaldab kuni 800g R134a gaasi, iga järgnev 100g lisab hinnale 6€.

*** tavapärasest keerulisema sillaehitusega sõidukite puhul võib hinnale lisanduda tunnitöö tasu.

Võta ühendust

Broneeri aeg!