fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Rehvide e-pood

Leia oma autole parimad rehvid juba täna

Paljud autojuhid teavad ühte olulist tõde: auto on üksnes nii hea kui selle rehvid. Isegi, kui see tundub üllatav, siis rehvidel on ääretult suur osa auto juhitavuses ja üleüldises jõudluses, alustades kütusekulust ja lõpetades pidurdusteekonnaga. Ka väga hea auto võib sulle anda halva sõidukogemuse halbade rehvidega, samas isegi pisut vähemvõimekas auto võib olla kordades parem heade rehvidega. Kuna tegemist on iga autojuhi jaoks niivõrd elulise teemaga, on ka rehvivalik meeletult rikkalik. Olemas on midagi igaks vajaduseks – alates tavalistest linnarehvidest kuni kõrgjõudlusega suverehvide ja metsiku jõudlusega talverehvideni.

Mille järgi valida parimad autorehvid

Rehvide müük on niivõrd mitmekesine valdkond, et midagi leiab pea iga hinna ja iga omaduse juures. Kuidas siis valida välja parimatest parimad? Siin on mõned olulised nõuanded, mida võiks järgida iga autojuht: Lisaks nendele kolmele asjaolule tuleks arvestada ka rehvi tüübiga. Rehve saab jaotada laias laastus kolmeks:
  1. Naastrehvid – need on parimad karmi talve jaoks, kuna naastrehvid töötavad kõige paremini paksemas lumes, lörtsis ja jääl, samas kuival soojal asfaldil ei ole need kõige paremad.
  2. Suverehvid – need sobivad kõige paremini suvisele perioodile, kuna suverehvi spetsiaalne kummisegu on loodud kõrgemate temperatuuride jaoks. Samas aga on suverehvid väga ohtlikud miinuskraadide juures.
  3. Lamellrehvid ehk aastaringsed rehvid – lamellrehvid ühendavad endas talve- ja suverehvid, pakkudes mõlemale hooajale optimaalset sõidumugavust.
Kui pead rehvide ostmisel silmas kõiki neid faktoreid, on sobivate leidmine väga lihtne. Kõige olulisem on alati paigaldada täpselt õiges suuruses tooted ning sõita vaid vastavaks hooajaks mõeldud rehviga.

Kas soodsad rehvid on kvaliteetsed?

Rehvide vahetamine on üsna kallis lõbu: üks korralik rehviring võib minna maksma sadu eurosid, rääkimata veel rehvivahetuse hinnast. Kui kasutad nii suve- kui talverehve, tuleb arvestada ka rehvide hoiustamisega. Seetõttu otsivad paljud autojuhid võimalikult soodsa hinnaga rehve, et oma rahakotile teene teha. Kuigi madalama hinnaga variandid võivad tekitada skeptikat, ei tasu madalat hinda karta. Mis loeb, on rehvide tootmiskvaliteet, kasutatud rehviühend ning rehvi muster. Halvimal juhul võib rehv kuluda kiiremini kui tippbrändi toode, kuid laias laastus ei ole muid olulisi erinevuseid. FS.ee kaudu saad osta rehvid internetist ning seda iga hinnaklassi juures, muretsemata oma eelarve pärast. Kasutades mugavaid otsingufiltreid saad mõne hetkega leida oma auto velgedele sobivad tooted ning saad rehvid Tallinnas kätte kiirelt ja mugavalt. Rehvide ostmine ei pea olema keeruline, kuid FS.ee abil on see veelgi lihtsam. Tule ja leia oma autole parimad valikud meie juurest juba täna!