fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Continental rehvid uuendavad sinu autot

Neile, kes otsivad rehve, mis on loodud muljet avaldama, pakub FS Teenused OÜ kõige ahvatlevamat valikut kogu turul. Continental rehvid tagavad sujuva ja vaikse sõidu ning võrreldamatu jõudluse sinu autole. Tänu rehvitootja püüdlustele üksnes perfektsuse suunas igal tootmistasandil on ettevõttest saanud vaieldamatu tööstuse liider.

Rehvid Continental valikust on tuntud uue kummisegu poolest, mis peab vastu karmides ilmastikuoludes nagu näiteks lume, jää ja lörtsiga. Sellised rehvid on Eesti kliima jaoks täiuslikud. Sellele lisaks tutvustab Saksa tootja peeneid tehnoloogiaid nagu näiteks mürasummutamine ning kõikidel toodetel on edasiarenenud rehvimuster. Kokkuvõtlikult, pole olemas paremaid rehve kui Continentali omad, kui soovid parandada pidurdusvõimet, haakuvust ja auto üleüldist juhitavust.

Rikkaliku valikuga Continental rehvide müük

Olgu sinu puhul tegemist sõiduauto või kaubiku omanikuga, FS Teenused OÜ tahab parandada sinu sõidukogemust. Vali Continental suverehvid, mis on loodud parandama juhitavust ja sinu sõiduki stabiilsust nii märgadel kui kuivadel teedel. Meie poest on võimalik valida rehvikomplekt vastavalt jõudlusvajadusele või võid valida hoopis laiemad rehvid, mis muudavad auto juhitavuse hämmastavaks.

Kui sa tahad nautida paremat sõidukogemust kogu aasta vältel, soovitame valida Continental lamellrehvid. Neid rehve peetakse kõige mitmekülgsemaks valikuks autoomanikele, kes on mures läbisõidu, rehvide kulumise ja kütusekulu pärast. Taolised rehvikomplektid tagavad mugava sõidu ka lume- või vihmasaju korral. Optimeeritud veeretakistusjõu tõttu on kütusekulu samuti parem. Sa võid valida ka Continental naastrehvid või naastudeta rehvid.

Osta rehve kõige ahvatlevama hinnaga

FS Teenused OÜ on usaldusväärne Continental rehvide müüja Tallinnas, hinnates sinu aega ja soove. Seetõttu on meie hinnad madalad ja pakume tasuta saatmist 4 või enamale rehvile üle kogu Eesti.

Meie lehel ostlemisel saad sa kasutada mugavaid filtreid, et leida sobiv rehvikomplekt. Vali sobivad mõõtmed, sätesta kiirus- ja koormusindeks ning me pakume sulle rehve, mis vastavad kõige paremini sinu soovidele.

Vali Continental ja uuenda oma autot nii nagu see väärib!