fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Nordexx rehvid toovad sinuni eheda põhjamaise kvaliteedi

Nordexx on ehedalt põhjamaine rehvitootja, kes kuulub ühte Põhja-Euroopa juhtivasse gruppi NDI. Põhjamaise ettevõttena, mis on eriti tugevalt esindatud Skandinaavias, on Nordexx rehvid suunatud eelkõige Euroopa ja Ameerika turgudele, kus ilmastikuolud võivad olla üllatavalt nõudlikud. Nordexxiga ei pea aga ilmastikuüllatusi kartma. Nordexxi mitmekesises valikus on rehve nii suve- kui talvesõitude jaoks ning nii sõiduautodele kui ka kaubikutele. Ehkki Nordexxi kvaliteet on tuntud üle maailma, ei pea kartma krõbedaid hindu, kuna tegemist on väga rahakotisõbraliku tootjaga.

Nordexx talverehvid esindavad parimat Skandinaavia kvaliteeti

Kui on keegi, kes teab, kuivõrd karmid võivad olla Eesti talvised teeolud, siis on selleks skandinaavlased. Teadupärast võib Põhja-Euroopas talvel olla tee alla ootuste vilets, kuna ilm üllatab kõige võimalikuga – üks hetk võib olla tee lörtsine, teine hetk aga võib tuisata paksu lund. Autojuhina tahad sa olla valmis kõikideks üllatusteks. Nii Nordexx naastrehvid kui ka lamellrehvid annavad sulle sõites turvatunde, mida saad tavaliselt nautida vaid suvel. Eriti märkimisväärsed on Nordexxi WinterSafe rehvid, mis pakuvad järgmiseid eeliseid: Samas ei tule Nordexxi rehvide eest välja käia tervet varandust. Kõike ülalmainitut ja veelgi rohkemat saab nautida mõistliku hinna juures.

Naudi suvel parimat juhitavust

Kuigi Nordexx on üks parimaid valikuid talverehvide kategoorias, on ka Nordexx suverehvid märkimisväärselt kõrge kvaliteediga. Paljud Nordexxi suveperioodi tooted on loodud nõudlikele sportautodele ja kiireteks sõitudeks maanteel, kuid samas vähendavad rehvid kütusekulu ja heitgaaside teket. Nordexxi rehvidega saad nautida suvel näiteks järgnevaid omadusi:

Nordexx rehvide müük saab alguse siit

Nordexx on tuntud üle kogu Euroopa, eriti siinsamas põhjamaades. Kui mõtiskled selle osas, kust leida Nordexx rehvid Tallinnast, siis meil on sulle hea uudis, kuna FS Teenused OÜ veebipoest leiad suure Nordexxi toodangu valiku. Müüme selle kuulsa põhjamaise rehvitootja parimaid tooteid – alates suverehvidest kuni naastrehvideni, alates väikeautorehvidest kuni võimsate sportautorehvideni. Kasuta käepäraseid otsingufiltreid ja vali välja oma rehvid juba täna!