fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

e-poe Kasutustingimused

Ostuprotsessi lühikirjeldus

Mugavalt ja kiirelt rehvi valimisest, ostu sooritamise ja rehvivahetuseni.

Kiireim ja mugavaim moodus on kasutada fs.ee e-poe avalehel olevat rehviotsingut. Sisestades otsingusse huvi pakkuv rehvimõõt, valides ülalt, hooaeg/ rehvitüüp: naastrehvid, lamellrehvid, suverehvid, kuvatakse teile kõik meie poolt pakutavad, küsitud mõõdus rehvid. Lisaks on võimalus kasutada detailset rehviotsingut või sõiduki margi- ja mudelikohast rehviotsingut.

Valides välja otsingutulemusest sobivaim rehv ja klikates sellel, avaneb valitud rehvi detailvaade, sobivuse korral lisage toode otukorvi. Vaikimisi pakutakse ostetavaks koguseks neli (4) rehvi, kogust on võimalik muuta nii enne kui peale toote ostukorvi lisamist.

Olenemata ostetavast kogusest, tarnime rehvid Teile lähimasse FS partneri töökotta tasuta. 1-3 rehvi ostmisel muule kliendi poolt valitud aadressile lisatakse hinnale transporditasu 6.00€, 4 ja enama rehvi ostmisel on transport tasuta (Eesti piires). Transpordi hind muudesse riikidesse, kuvatakse ostukorvis, peale aadressi sisestamist.

Ostukorvi vaates, veenduge, et tellimus on Teile sobiv, tutvuge ja seejärel kinnitage ostutingimused, valige tarneviis ja siirduge maksma, maksmisvõimalused on järgmised:

  • interneti pank/ pangalink: (Swedbank, SEB, Luminor, LHV)
  • kaardimakse makse: Visa/ Mastercard

Peale makse sooritamist saadame teile tellimusekinnituse ja alustame kliendi poolt valitud tarneprotsessi.

Lisaküsimuste tekkides palume pöörduda e-posti aadressi fs@fs.ee või tel. +372 617 7350.

Kauba hind

Kõigi fs.ee e-poes kuvatavate rehvide hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. FS teenused OÜ jätab endale õiguse igal ajal rehvide ja teenuste hindu muuta, ilma etteteatamata. fs.ee e-poes kuvatavad rehvide hinnad kehtivad vaid e-poest tellitud rehvidele.

Utliliseerimistasu

Utiliseerimistasu sisaldub iga fs.ee e-poes eksponeeritud rehvi hinnas. FS Teenused OÜ on liitunud tootjavastutusorganisatsiooniga MTÜ Eesti rehviliit.

Alates 2006 aasta 01. jaanuarist kehtib kõikidele Eesti Vabariigis müüdavatele rehvidele tootjavastutuse kohustus, mis tähendab, et tootja/maaletooja/hulgi- või jaemüüja on kohustatud tagama vanarehvide kogumise ja nende taaskasutamise või kõrvaldamise.  Kogumispunktides võetakse vanu rehve tasuta vastu eraisikutelt, kohalikelt omavalitsustelt, heakorrafirmadelt ning MTÜ Eesti Rehviliiduga lepingut omavatelt rehvifirmadelt ning transpordiettevõtetelt. Kogumispunktide nimekirja ja rohkem infot leiate MTÜ Eesti rehviliit koduluheküljelt.

Kauba eest tasumine

fs.ee internetipoest ostetud kauba eest saab tasuda, kasutades internetipanka/ pangalinki (Swedbank, SEB, Luminor, LHV) või sooritada kaardimakse (Visa/ Mastercard)

Kauba kohaletoimetamine/ tarneaeg

Mugavaim viis fs.ee e-poest ostetud rehvide kättesaamiseks on tellida need lähimasse FS teenindusse, kus on võimalus soetatud rehvid ka monteerida lasta. FS teenindusse tellitud rehvid toimetame kohale tasuta.

Muule, kliendi poolt valitud aadressile, toimetab rehvid kohale FS teenused OÜ logistikapartner.

1-3 rehvi ostmisel lisatakse hinnale transporditasu 6.00€. 4 ja enama rehvi ostmisel on transport tasuta (Eesti piires). Transpordi hind muudesse riikidesse, kuvatakse ostukorvis, peale aadressi sisestamist.

Toodud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Tellitud rehvid tarnime 1-3 tööpäeva jooksul (Eesti piires). Üksikutel juhtudel võib rehvihooaja tipphetkedel ette tulla tarne viivitusi, mil kaup tarnitakse 4-5 tööpäeva jooksul.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus fs.ee e-poest ostetud rehvid tagastada 14 päeva jooskul alates hetkest mil klient on rehvid kätte saanud. Rehvide tagastamisel kannab klient rehvide tagastamisega tekkivad kulud kuni kümme (10) euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tarnitud rehvid ei vasta tellitule. FS teenused OÜ vahetab tasuta ringi rehvid mis ei vasta fs.ee e-poes eksponeeritule. Tagastatavad rehvid peavad olema kasutamata st. rehvidega ei tohi olla sõidetud ega monteeriud veljele ja/ või veljelt demonteeritud.

Saaja aadressi muutmine

Kauba saaja aadressi muutmine peale tellimuse esitamist on klinedile tasuline. FS Teensued OÜ- l on õigus nõuada tasu saaja aadressi muutmise eest kuni kakskümmend (20) eurot.

Müügigarantii

Kõigile fs.ee e-poes müüdavatele rehvidele kehtib rehvi tootja poolt antud müügigarantii kaks (2) aastat. Müügigarantii andja on FS Teenused OÜ, aadressiga Lennujaama tee 5, 11415 Tallinn. Müügigantii katab nii tootematerjali kui ka tootmisprotsessist tulenevad vead.

Garantii alla ei kuulu järgmised vead:

  • rehvi vigastused mis on tekkinud halbade teeolude tõttu (löökauk, äärekivi vms.)
  • rehvid mida on kasutatud üle mustri kulumispiiri
  • rehvi vigastused mis on tekkinu õnnetusjuhtumi tagajärjel (avarii, tulekahju vms.)
  • rehvi vigastused mis on tingitud valest kasutamisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, tasakaalustamata rattad, ülekoormus, naelutamine, võidusõit jms.)
  • remonditud ja/ või taastatud rehvid

Garantiijuhtumi käsitlemise aluseks on ostuarve. Klient saadab ostuarve, probleemi kirjelduse ja oma kontaktandmed FS teenused OÜ e-posti aadressile fs@fs.ee. Kahe kuni kome (2-3) tööpäeva jooksul võtab meie esindaja kliendiga ühendust, et täpsustada asjaolusid ja detaile.

Defektele tootele tehakse ekspertiis, mis selgitab kas tegu on garantiijuhtumiga või mitte. Kui ekspertiis tõestab matejali- või tootmisvea siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. FS Teenused OÜ vahendab garantiiprotsessi kliendi ja tootja vahel.

Privaatsus

fs.ee e-poe kasutamise käigus teatavaks saanud kliendiandmete konfidentsiaalsuse garanteerib FS Teenused OÜ. FS Teenused OÜ ei jaga andmeid kolmandate isikutega.