fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Pirelli rehvid iga ilma jaoks

Pirelli on nimi, mida teab iga eestlane. Tunnustatud Itaalia rehvitootja sai alguse juba 19. sajandil ning on üle saja aasta toetanud oma rehvidega spordivõistluseid ja pakkunud turvalisi sõidukogemusi igale autojuhile. Rehvid Pirelli valikust on mitte üksnes hea valik, vaid paljude tarbijate jaoks esmane valik – just niivõrd levinud on Pirelli oma toodetega.

 

Mis muudab Pirelli nii armastatuks? Üks võimalikke põhjuseid on mitmekülgsus. Pirelli rehvid sobivad igale sõidukile, olgu sinu auto näol tegemist sportliku kupee või usaldusväärse pereautoga. Valikust võid leida kõikvõimalikke suuruseid ja erinevaid hinnaklasse, seejuures on aga kõikidel rehvidel üks ühine omadus: need on disainitud parema sõidukogemuse jaoks.

 

Aasta-aastalt tuleb Pirelli välja aina uuemate ja paremate rehvidega, mistõttu on tegemist konkurentsitult ühe kõige parema rehvitootjaga. Ainuüksi Pirelli nimi tekitab juba usaldusväärsust ning see fakt on kõnekas.

Pirelli talverehvid – kvaliteet, milletaolist mujalt ei leia

Põhjamaine talvine ilm esitab igale autojuhile tõsiseid katsumusi. Selleks, et tagada enda ja oma pere turvalisus ning mugav juhitavus oma sõidukile, tuleb valida rehvid, mis suudavad trotsida ühtaegu nii jäist kui lörtsist teed.

 

Pirelli naastrehvid vastavad kõigile nendele omadustele. Üle saja aasta pikkune kogemus on Pirelli tiimile andnud vajalikud teadmised ja oskused, mille alusel luua tipptasemel naastrehve ka kõige karmimate talveolude tarbeks.

 

Tugeva konstruktsiooniga erisuunalised naastud tagavad suurepärase haakumise jääl, tihe mustriblokk ja eriline kummiühend hoiavad rehve heas vormis ka pika aja jooksul ning toetavad sõiduki juhitavust igasugustes oludes, olgu teekate märg või kuiv. See on vaid üks paljudest näidetest, mis illustreerib seda, kuivõrd kõrge kvaliteediga on Pirelli talverehvid.

 

Pirelli valikust võib leida ka kõrgkvaliteetseid lamellrehve, mis on igati võrdväärsed naastrehvidega. Pirelli lamellrehvid üllatavad madala müratasemega ning suurendavad sõiduki roolitavust isegi siis, kui õues on käre pakane.

Konkurentsitud rehvid igale autole igaks aastaajaks

Tuntud kui võistlusautode rehvide looja, ei kompenseeri Pirelli kvaliteedilt ka siis, kui asi puudutab suverehvide loomist. Roolitavus on Pirelli prioriteet, mistõttu võivad autojuhid avastada, et Pirelli rehvidega on kurvide võtmine isegi libedal teel hõlbus. Vesiliug on suviti suur probleem, kuid mitte kvaliteetsete rehvidega.

 

Pirelli on üks väheseid rehvitootjaid, kes suudab ühtaegu pakkuda nii kvaliteetseid talve- kui ka suverehve ning seda paljudele erinevatele sõidukitele ja erinevates koormus- ja kiirusindeksites. Mitmekesine valik ja rahakotisõbralik hind on omadused, mistõttu valivad autojuhid ikka ja jälle Pirelli.

 

Pirelli rehvide müük on FS Teenused OÜ üks eripärasid. Kasuta lehe vasakul ääres olevaid filtreid, et leida sobivate mõõtmetega rehvid, märgi tootjaks Pirelli ning leiad just sinu autole sobivad Pirelli tooted. Vali tootja, kes ei kompenseeri kvaliteedilt – Pirelli on just üks selliseid rehvitootjaid.