fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

BF Goodrich rehvid neile, kes otsivad kvaliteeti

Kui otsid rehve, mis on toodetud tipptasemel tehnoloogiaga ja ettevõtte poolt, kellel on ette näidata aastakümnete pikkune rehvitootmise kogemus, on BFGoodrich üks parimaid valikuid. Ettevõtte loodi juba 19. sajandil ning Goodrichi rehvid olid menukad juba esimeste autode tootmise ajal, olles oma rehvidega esindatud läbi kogu ajaloo.

 

Ameerika rehvitootja on menukas tänase päevani ning kuulub nüüd maailma suuruselt teisele rehvitootjale Michelinile, kes on samuti laineid löönud oma uuenduslike tehnoloogiate poolest. Goodrichi pikk ajalugu, kogemus ja koostöö maailmaklassi rehvitootjaga on asjaolud, mistõttu on tegemist ühe rehvitootjaga, keda võib usaldada iga autojuht.

Goodrich rehvid üllatavad hämmastava jõudlusega

Pikaaegne rehvitootmise kogemus on selgelt nähtav Goodrichi rehvides. BF Goodrich rehvid saavutavad pidevalt kõrgeid tulemusi erinevates jõudlustestides ning on eriti tuntud kõrge haakuvuse tõttu, mis suurendab auto sooritust ka nõudlikematel teedel.

 

Kõrge haakuvus saavutatakse tänu mitmele erilisele disaininüansile nagu näiteks:

 

  • laiad turviseplokid ja järjepidevad kesksooned suurendavad juhitavust ning muudavad suvisel teel sõitmise täielikuks lustiks;
  • Goodrichi suverehvidel võib leida sakilise servaga väikeseid sälke, mis suurendavad rehvide pidurdusvõimet;
  • unikaalselt suunatud rehvimuster suunab vee rehvist kaugemale, tõhustades sõiduki stabiilsust märjal teel;
  • eriline rehvimuster ajab vee eemale kiiremini, mistõttu on roolitavus libedal teel parem ka kurvides.

 

Tänu sellele on Goodrich rehvid klientide poolt tunnustatud kui rehvid, mis muudavad sõidukogemuse sujuvamaks ning mugavamaks, seda isegi kuumadel suveteedel sõites.

Mitmekülgsed rehvid hea hinnaga

BFGoodrich on autojuhtide seas eelistatud mitte üksnes oma kvaliteetse rehvimustri poolest, vaid ka hinna ja mitmekülgsuse poolest. Pole mingi saladus, et hind on rehvide valimisel oluline faktor, kuid Goodrichi valikust leiab taskukohase hinnaga rehve igale sõidukile. Nii saab autojuht tagada oma sõidukile parima juhitavuse oma eelarvele sobiva hinna juures.

 

Goodrich on mitmekülgne ka rehvisuuruste ja kiiruseindeksite poolest – valikust võib leida rehve nii 14’’ kui ka 19’’ juures, mis tähendab, et sobiva rehvi võib leida nii väiksema linnaauto kui ka suurema maasturi tarbeks. Iga suuruse puhul võib autojuht üllatuda, kuna Goodrichi rehvid on seejuures ka madala müratasemega.

Leia sobivad rehvid Goodrichi valikust

BF Goodrich müük on üks FS Teenused OÜ pärusmaid. Meie valikust võid leida mitmeid BF Goodrichi tunnustatud rehvimudeleid, mis on saadaval laia kiiruseindeksite ja suuruste valikutega, sobides niiviisi iga sõiduki tarbeks.

 

Kui tahad leida BF Goodrich rehvid Tallinnast kiirelt ja hõlpsalt, lehitse meie rehvivalikut, kasutades selleks lehe vasakul servas olevaid otsingufiltreid, mis aitavad sul vaid paari nupuvajutusega leida sobiva suurusega rehvid Goodrichi valikust.

 

Ära rahuldu mitte millegi vähema kui parimaga ning vali oma autole kvaliteetsed BF Goodrichi rehvid, mis toetavad auto jõudlust ja juhitavust iga ilmaga, olgu õues karm pakane või päikseline suvi.