fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Maxxis rehvid igaks olukorraks

Sõidumugavus ja sõiduki jõudlus sõltuvad otseselt sellest, milliseid rehve kasutada. Eesti karmides ilmastikuoludes võib valiku tegemine olla keeruline, valides rehvid Maxxis tootevalikust ei pea sa kunagi pettuma.
Maxxis on maailma suurimate rehvitootjate hulka bränd. Ettevõttel on üle 45 aasta pikkune tootmiskogemus, alguse sai bränd aga hoopis jalgrattarehvide tootmisest, mille poolest ollakse tänini tuntud. Tipptasemel rehvitootja pakub lisaks jalgrattarehvidele kvaliteetseid autorehve, veokirehve ja teisi rehve mida vajab iga autojuht Eesti teedel sõitmiseks.

Mille poolest Maxxis rehvid erilised on

Kui otsid rehve aastaringseks sõitmiseks, tasub heita pilk Maxxis lamellrehvidele. Tipptehnoloogial põhinevad lamellrehvid on omapärase kolmedimensioonilise disainiga ning valmistatud pehmest kummisegust, sellele lisaks on rehvidel asümmeetriline muster, mis tagab muretu sõidu nii kevadise lörtsi kui talvise lumega.
Nendele, kes otsivad eriti võimsaid rehve põhjamaise kliima jaoks, on naastudega rehvid Maxxis valikust sobivaimad. Maxxis naastrehvid ei ole mitte üksnes sõbraliku hinnaga – nende eriline kummisegu on mõeldud kõige ekstreemsemateks teeoludeks. Tänu spetsiifilisele mustrile ei jää lumi mustriplokkide vahele kinni ning naastude strateegiline paigutus parandab haarduvust ka jäisel teel.
Kui otsid hea hinna ja kvaliteedi suhtega talverehve, rahuldab Maxxise tootevalik kindlasti sinu rehvivajadused.
Ka suviseid ilmaolusid ei tasuks unustada. Maxxis pakub kvaliteetseid suverehve, mis üllatavad oma madala mürataseme ja kütusesäästlikkusega. Samal ajal tagavad aga Maxxise suverehvid tipptasemel sõiduki juhitavuse ka vihmaste teeolude korral, vältides vesiliugu. Nii on autojuhil üks mure vähem ning tänu madalale müratasemele ei pea kuulama kõrvulukustavat maanteemüra.

Kuidas leida sobivad rehvid Maxxise tootevalikust

FS Teenused OÜ pakutavate Maxxis rehvide müük võtab ära sinu õlult rehvide ostuga seonduvad mured, olgu sul parasjagu vaja suverehve või talverehve. Meie tootevalikus on kümneid erinevaid Maxxis rehve alates mitmekülgsetest lamellrehvidest ja lõpetades võimsate talverehvidega, mis ei jäta autojuhti hätta ka eriti rasketes teeoludes.
Ainus, mis sa tegema pead sobivate rehvide leidmiseks, on kasutama otsingufiltreid, mille abil saad filtreerida rehve näiteks rehvimõõdu, kiirus- või koormusindeksi või rehvi tüübi järgi, lisaks võid rehve otsida ka sõiduki margi ja mudeli valikut kasutades. Vaid paari hetkega näidatakse sulle parimaid valikuid, mis vastavad sinu otsingufiltritele.
Sellele lisaks näed rehvipakkumiste juures ka konkreetse rehvi mürataset ja selle kütusesäästlikkust – niiviisi saad valida rehvid, mis ei tühjenda su rahakotti ning vähendavad sõidu ajal tekkivat teemüra.
Kui oled otsinud taskukohaseid rehve, mis oleksid samal ajal võimekad ja sobiksid põhjamaise kliima jaoks, on Maxxis suurepärane valik, tagades ühtaegu turvalisuse ja jõudluse. Olgu sul parasjagu vaja naastrehve, lamellrehve või suverehve, Maxxis pakub seda kõike hea hinnaga, kvaliteedis järeleandmisi tegemata..