fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Gripmax rehvid ei vea sind alt ühelgi maastikul

Gripmax nimi reedab juba pisut selle ettevõtte toodangu olemust. Nimelt, Gripmax rehvid on üle kogu maailma tuntud kui usaldusväärsed maastikusõidukite rehvid, mis veavad sõiduki välja isegi paksu muda seest. Gripmaxi unikaalne disain ja tugev ehitus üheskoos üsna taskukohase hinnaga on ettevõtte kiirelt muutnud üheks autojuhtide lemmikvalikuks, eriti, kuna on vähe teisi brände, mis suudavad pakkuda niivõrd suurepärast hinna-kvaliteedi suhet. Gripmaxi rehvivalikust leiab nii suve- kui ka talverehve ning seda mitte üksnes maastikusõidukitele. Ka kõrgema jõudlusega sõiduautode juhid võivad leida Gripmaxi toodete hulgast oma autole sobivad rehvid.

Gripmax suverehvid on konkurentsitu jõudlusega

Suvised teed ei pruugi tunduda küll eriti metsikud, kuid tegelikult on kohati suvised teeolud veel nõudlikumad kui talvised – seda eriti siis, kui soovid sõita ka väljaspool asfaltkatet, et uurida kaunist Eestimaad lähemalt. Gripmaxi suverehvivaliku üks kõige säravamaid tooteid on Stature H/T, mis sobib suurepäraselt moodsatele nelikveolistele autodele. Asümmeetrilise mustriga rehvidel on suured kesksooned, mis aitavad veel ära voolata ja seega väldivad vesiliu teket. Lisaks suurtele soonetele on rehvidel rohkelt väiksemaid soone ja sisselõikeid, mis aitavad rehvil väga hästi pinnasega haakuda ning annavad masinale rohkem stabiilsust. Üks põnevaid Gripmax Stature rehvide omadusi on tugev rehvisegu, mis on omamoodi adaptiivne, sobitudes õhutemperatuuriga ning andes maksimaalse haarduvuse erinevates ilmastikuoludes. Ka Gripmax talverehvid panevad autojuhte imestama oma rikkalike omaduste poolest: Kuna Gripmaxi toodangu hind on rahakotisõbralik, on ettevõtte rehvid muutunud väga populaarseks üle kogu maailma ja seda väga hea põhjusega: vähesed rehvid suudavad konkureerida ülalmainitud omadustega.

Leia Gripmax rehvid Tallinnast juba täna

FS.ee rehvivalikust leiad Gripmaxi parimad palad: alates ülalmainitud kõrgjõudlusega suverehvidest kuni võimekate talverehvideni. Tänu meie hõlpsasti kasutatavale veebipoele on Gripmaxi toodete lehitsemine ja ostmine lihtsamast-lihtsam. Kasuta lehel olevaid otsingufiltreid, et leida oma autole sobivad rehvid ning telli rehvid otse koju vaid paari hiireklõpsuga. Gripmax rehvide müük on üks meie leivanumbreid! Kui sul tekkis küsimusi toodete, tellimise või millegi muu osas, võta meiega julgelt ühendust, kasutades selleks vastavat kontaktilehte – oleme sinu jaoks alati olemas, et saaksid leida oma autole sobivad rehvid kiirelt ja lihtsalt.