fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Kvaliteetsed Tristar rehvid pärinevad Lõuna-Aafrikast

Lõuna-Aafrikast kasvab välja mitmeid kvaliteetsete autokomponentide tootjaid. Üks neist on tõusev globaalse haardega firma Tristar. Nad toodavad rehve nii sõiduautodele, maasturitele kui ka kaubikutele. Kui alguses keskendus Tristar rehvide müük rohkem kohalikule turule, siis nüüd on nad sisenenud edukalt Euroopasse. Sisenemise eelduseks on firma hakanud disainima ja tootma rehve rahvusvahelistele ning Euroopa Liidu põhistele standarditele vastates. Selle innovatiivse ja targalt toimetava ettevõtte rehvid võivad ka sinu autot edukalt tee peal hoidma hakata!

Tristar rehvid vastavad kõrgeimatele standarditele

Selle tootja rehvid vastavad mitmetele standarditele, et tagada ostjatele kõrge kvaliteet ning ohutu ja ökonoomne sõit. Muuhulgas jälgitakse, et säiliks vastavus järgnevatele standarditele:

Keskeltläbi paiskab Tristar turule ühe rehvide kollektsiooni väljalaske käigus üle saja erineva suuruse. Läbi aegade on nad teinud suur tööd, et täiustada oma valikus olevaid tooteid. Firma rehve iseloomustab stabiilsus suuremate kiiruste juures, kütusekulu ökonoomsus ja lühike pidurdusteekond. Samuti jälgitakse disainiprotsessi käigus libeda tee dünaamikat, et tagada maksimaalne võimalik turvalisus nende rehvide kasutajatele.

Tristar talverehvid on väga hea haakuvusega, mis toimivad Eesti lörtsisegustel või lumistel talveteedel täpselt nagu vaja. Nende populaarseimate talverehvide hulka kuuluvad Snowpower koos "2" ning "SUV" märgistust kandvate versioonidega. Talvisteks sõitudeks mõeldud rehvid on ehitatud uusima tehnoloogiaga, mis tagab jäitunud teedel juhile kindlustunde.

Ka Tristar suverehvid pakuvad stabiilset sõitu, mis ei reosta liialt keskkonda ega tõsta kütusekulusid kõrgele. Nende Ecopower rehvid on iseäranis heade omadustega, kui eesmärk on võimalikult säästvalt sõita nii rahakoti kui looduse mõistes. Kuigi võrreldes mõningate konkurentidega on Tristar tooted veidi soodsamad, siis võid alati kindel olla, et see hinnaerinevus ei tulene kokkuhoiust kvaliteedi pealt.

Osta Tristar’i rehve mugavalt meie veebipoest

Kui tahad endale soetada kiirelt ja stressivabalt suurepärase hinnatasemega rehvid, siis soovitus on selge: Tristar rehvid ostke internetist. Tegelikult siit samast, FS.ee kodulehelt. Saad hõlpsalt lisada enda eelistuste kohaselt filtreid, mille põhjal pikemast nimekirjast just vajadustele sobivaid rehve välja otsida.

Tristar võib olla parim rehvikompanii valik, kui eesmärk on leida tasakaal vastupidavuse ning madalama hinna vahel. Tegu võib küll olla soodsamate rehvide tootjaga, kuid testid on näidanud, et nende rehvid ei jää konkurentsis proportsionaalselt konkurentidele alla. Just sellepärast tasub kaaluda oma järgmiseks suve- või talverehvideks selle Lõuna-Aafrika tootja rehvikollektsioone. Näiteks aina menukuses kasvavat Tristar suverehvide Ecopower sarja, mida iseloomustab efektiivsust, turvalisus ja pikaaegne sõidukindlus.

Meie kodulehelt saad soetada täpselt sobiva Tristar mudeli enda auto parameetri põhjal. See teeb terve ostuprotsessi lihtsamaks. Kui soovid aga komplekti soetamise järel paigaldust, siis ei ole vaja otsinguid jätkata. Saame sinu rehvid ära vahetada ühes oma partnerite töökodadest, mida on kokku 25 asukohas üle terve Eesti.