fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Federal rehvid liidavad endas hea hinna ja kvaliteedi

Federal on rahvusvaheliselt tuntud rehvitootja, kes on eriti kuulus Ameerikas, Jaapanis ja Austraalias tänu oma motospordi- ja rallirehvidele. Seejuures on Federal eriti armastatud drifterite hulgas, kuna Federal rehvid esindavad endas kolme parimat omadust: mõistlik hind, võrreldamatu jõudlus ja usaldusväärsus. Federali valik on väga mitmekesine, ulatudes talverehvidest ja tavalistest sõiduautorehvidest kuni veokirehvide ja „superautode“ rehvideni. On raske leida teist rehvitootjat, kes oleks niivõrd mitmekesine kui seda on Federal.

Federal talverehvid pakuvad talveperioodiks kõike, mida vajad

Talv võib küll olla ilus aeg, kuid autojuhi jaoks on see omamoodi õudusunenägu – teed on kaetud jääga, vahel võib sadada paksu pehmet lund, tihtipeale on tee hoopis paksu lörtsikihi all, milles on raske autol mingitki stabiilsust leida. Federal on aga selleks kõigeks valmis – nii Federal amellrehvid kui ka naastudega talverehvid pakuvad konkurentsitut stabiilsust ka väga karmides oludes. Talverehvide tooteliin, mis on sobivalt nimetatud Himalayaks, pakub mitmeid erinevaid omadusi, mis on kõik loodud selleks, et pakkuda sulle sõidurõõmu ka talvel: Need on vaid mõned üksikud omadused, mida võib leida Federali talvevaliku puhul. Mis kõige parem – nii naastrehvid kui lamellrehvid on Federali valikus sõbraliku hinnaga, seega ei pea kompenseerima kvaliteedilt, kui su rehvieelarve on pisut madalam.

Federaliga saad suvel sõitu nautida

Nagu mainitud, siis Federal on tuntud eelkõige rallirehvide poolest. Seetõttu võid olla kindel, et Federal suverehvid on tõelised meistriklassi rehvid, mida kasutavad maailma tipud – inimesed, kelle jaoks on auto juhtimine nende töö! Kui rehve usaldavad professionaalid, siis võid end tunda eriti kindlalt, teades, et oled valinud oma auto jaoks parima. Federali suures suverehvivalikus leidub midagi igale autole, alates väiksest kupeest kuni nõudliku sportautoni. Federal on pööranud suverehvide puhul erilist tähelepanu sportliku juhitavuse ja dünaamilisuse saavutamisele, mistõttu võid avastada järgnevaid omadusi: Kas Federal kõlab nagu täiuslik valik sinu autole? Kas mõtled, kuidas leida Federal rehvid Tallinnast? Sa ei pea enam pead murdma nende küsimuste osas, kuna oled jõudnud õigesse kohta. FS Teenused OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsetele rehvidele ning nende hulgas on ka Federal rehvide müük meie töö suur osa. Tutvu meie lehel oleva rehvivalikuga ja vali endale välja sobivad Federali tooted juba täna!