fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Gremax rehvid – maksimaalne jõudlus, minimaalne kulu

Gremax on paljudele eestlastele pisut tundmatu rehvibränd, mis on loodud 2006. aastal avatud ettevõtte Crowntyre poolt. Sama ettevõte toodab rehve veel mitmete brändide alt ning on lühikese aja jooksul muutunud paljude autojuhtide lemmikuks. Gremax rehvide müük on jõudnud nüüd ka FS.ee veebipoeni, mille vahendusel saavad Eesti autojuhid endalegi soetada selle rehvitootja parimaid tooteid. Gremaxi toodang on üles ehitatud tugevale tootmisbaasile, mis pakkus tooteid eelkõige tööstusvaldkonda. Nüüd toodab ettevõte aga rehve ka tavalistele sõiduautodele, kuid pakub jätkuvalt ka kõrgjõudlusega rehve isegi suurematele sõidukitele.

Gremax suverehvid tagavad sõidunaudingu iga ilmaga

Eesti ettearvamatu suveilma tõttu on väga oluline paigaldada oma autole rehvid, mis suudavad toime tulla iga ilmaga – nii lõõmavalt kuumal asfaldil kui ka paduvihmaga kaetud maanteel. Just sellega on arvestatud Gremaxi toodangus. Suures suverehvivalikus on midagi igale sõidukile, olgu tegemist väikese kupee, linnamaasturi või sportliku sedaaniga. Mõningate omaduste hulgast võib leida näiteks järgnevat: Sama erilised on Gremax talverehvid, mis on tänu oma hinna-kvaliteedi suhtele tõenäoliselt peatselt ühed Eesti autojuhtide soosikud. Sarnaselt suverehvidele on ka Gremaxi talvised tooted peenelt välja töötatud, et tagada täielik turvalisus iga teeolu korral. Alates spetsiaalsest räniühendist rehvisegus, et tagada rehvi sobitumine iga temperatuuriga, kuni asümmeetrilise mustrini, mis aitab masinal liikuda edasi ka paksus lumes – Gremaxiga pole Eesti talveteed sugugi õudsed.

Leia Gremax rehvid Tallinnast kiirelt ja lihtsalt

Kui oled otsinud juba pikemat aega rehve, mis ühendaksid endas jõudluse ja hea hinna, siis võib Gremax olla sulle sobiv valik. FS.ee veebipoest leiad Gremaxi parimad palad – kasuta lihtsalt käepäraseid otsingufiltreid, vali sealt oma sõiduki rehvisuuruse ning vaid mõne hetkega ongi su silme ees kõik sulle sobivad Gremaxi tooted. Et rehvide ostmine oleks veelgi lihtsam, esitleme otse tootelehel ka rehvide kütusesäästlikust ja mürataset. Kas sul tekkis mõni küsimus toodete otsimisel või soovid täpsustada midagi tellimise osas? Võta meiega julgelt ühendust kontaktilehe kaudu – oleme alati olemas, et saaksid meie kaudu leida oma sõidukile täiuslikud suve- või talverehvid.