fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Firemax rehvid ühendavad endas hea hinna ja kvaliteedi

Rehvivahetuse hooaeg tekitab õudusjudinaid paljudele autojuhtidele, kuna tüüpiliselt tähendab see suurt väljaminekut. Paljud autojuhid kardavad soodsate rehvide ostmist, peljates võimalikku madalat kvaliteeti. Firemaxiga aga seda hirmu ei ole. 2015. aastal loodud rehvitootja võib küll olla uus nimi selles valdkonnas, kuid sellest hoolimata on Firemax rehvid juba turul silma paistnud mitmete omaduste poolest. Firemaxi puhul torkab silma väga taskukohane hind ning üllatavalt võimekas tootevalik, mille hulgast leiab midagi igale sõidukile. Kõrgtehnoloogilised meetodid, kvaliteetsed materjalid ja võimekas tiim – just seda esindab endas Firemax.

Firemax suverehvid tagavad võimsa jõudluse ka märjal teel

Suverehvid on kahtlemata üks Firemaxi suurimaid tugevusi. Suures suverehvivalikus on erinevaid mudeleid pea igale sõiduautole, kõik mudelid pakatavad põnevatest omadustest, mis aitavad parandada sõidumugavust ja turvalisust Need on vaid mõned näited rehvidest, mida võid leida Firemaxi valikust. Ka Firemax talverehvid ei jää suverehvide võimekusest sugugi maha. Üks kõige huvitavamaid valikus olevaid talverehvimudeleid on FM805, mille asümmeetriline muster ja põnev struktuur aitab sõidukil hõlpsalt kulgeda nii lörtsi, lume kui vee sees, ilma tekitamata vesiliugu. Tänu Firemaxi valikus olevatele talverehvidele saad sa turvaliselt ja muretult talvel ringi sõita, nautides oma auto jõudlust just nii nagu sõidaksid suvel.

Hangi uued rehvid kiirelt ja lihtsalt

Kui oled otsinud rehve, mis oleksid ühtaegu sõbraliku hinnaga, aga ei kompenseeriks kvaliteedilt, oled jõudnud õigesse kohta, kuna Firemax rehvide müük kuulub FS.ee tegevuse juurde. Meie lihtsasti kasutatava veebipoe kaudu saad vaid mõne hetkega leida oma autole sobivad rehvid. Lisaks rehvi suurusele saad otse tootelehel näha ka rehvi kütusesäästlikust, mürataset ja muid olulisi andmeid, et otsustamine oleks veelgi lihtsam. Leia endale sobivad rehvid ja telli kas või juba täna. Firemax rehvid on Tallinnas sulle kergesti kättesaadavad! Küsimuste korral ära karda meiega ühendust võtta meie kontaktilehe kaudu – aitame sul leida täiuslikud rehvid, mis vastavad su soovidele parimal viisil.