fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Kuidas valida parimad naastrehvid

Iga Eesti autojuht teab ühte paratamatut asjaolu: naastrehvid on vajalikud iga aasta ning ilma nendeta on väga keeruline Eesti talveoludes hakkama saada, kui isegi mitte võimatu. Kuigi lamellrehvid on viimastel aastatel muutunud samuti väga populaarseteks, ei pruugi lamellid olla Eestis kõige parem valik. Kui tee on kaetud 10-sentimeetrise lörtsikihi ja veelgi paksema lumekihiga, siis on naastudega rehvid pea ainus, mis aitab autol edukalt edasi liikuda. Ükskõik, kas elad linnas või maal, naastrehvita on talvel peaaegu võimatu hakkama saada. Lisaks asjaolule, et auto on lihtsalt kordades paremini juhitav, on naastrehvidega auto tunduvalt turvalisem.

Kas soodsad naastrehvid on samuti võimekad?

Naastrehvide müük on omamoodi eriline ühest küljest: naastudega rehvid kipuvadki olema pisut kallimad, suuresti rehvi spetsiaalse ehituse ja naastude olemuse tõttu. Seetõttu, rääkides soodsatest rehvidest, tuleb arvestada, et isegi nö soodsad naastrehvid ei pruugi olla just odavad. Samuti ei tasu samastada soodsat hinda halva kvaliteediga – naastrehvide tehnoloogia kui selline juba tagab, et rehv on sama turvaline kui kallima hinnaga mudel. Naastrehvide ostmisel tasub meeles pidada lisaks hinnaküsimusele veel kahte tähtsat asjaolu: Mis puudutab mürataset, siis iga hinnaklassiga talverehvid on selle osas üsna sarnased: paratamatult tekitavad naastud rohkem müra kui naastudeta rehvid. Samas aga ei ole müratase nii suur probleem, kui pisut kõrgema mürataseme eest saad tunduvalt turvalisema sõidukogemuse. Kuna naastudega rehvid kipuvad mingil määral ka teed „lõhkuma“, siis ei olegi lubatud selliste rehvidega sõita kogu aeg. Tüüpiliselt võib talverehve kanda Eestis oktoobri keskpaigast kuni märtsi lõpuni või aprilli alguseni, misjärel on kohustuslik kasutada suverehve või aastaringseid rehve. Naastudega rehvid on lihtsalt kõige võimekamad miinuskraadide juures – sisuliselt, mida külmem ja halvem ilm, seda paremad on ka rehvid.

FS Teenused OÜ abil leiad parimad talverehvid

Naastrehvide ostmine ei pea olema raske ülesanne ning samuti ei pea sa kartma, et talverehvide ostmine tekitab su eelarvesse suure augu. FS.ee veebipoest leiad suure hulga talverehve igas hinnaklassis ning igale autole, alates väikestest sedaanidest kuni suurte maasturiteni. Kasuta mugavaid otsingufiltreid ja leia oma autole parimad talverehvid juba täna!