fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Laufenn rehvid üllatavad hinna ja vastupidavuse poolest

Kui Laufenni nimi ei ole veel paljudele tuntud, siis Hankooki rehve teavad peaaegu kõik eestlased. Laufenn on aga just nimelt kuulsa Hankooki tütarbränd, mis loodi selleks, et pakkuda kõige lihtsamaid ja soodsamaid rehvivalikuid. Laufenn rehvide müük on spetsialiseerunud neljale konkreetsele tootekategooriale: kõrgjõudlusega rehvid, tavalise jõudlusega rehvid, veokirehvid ja talverehvid. Kõik rehvid põhinevad Hankooki teadatuntud tehnoloogial, kuid on samas väga taskukohased ja sobivad hästi pea igale autole.

Mida Laufenn rehvid endast kujutavad?

Laufenn on oma rehvide poolest üsna märkimisväärne – tegemist ei ole kindlasti nö nurgataguse rehvitootjaga. Näiteks pakub laufenn läbisõidugarantiid esimesele 45 000 miilile, näidates oma enesekindlust toodete suhtes. Laufenn on loodud eelkõige ühe põhimõttega: pakkuda taskukohaseid rehve nõudlikele juhtidele, kes otsivad oma autole head sõidumugavust, kuid ei saa endale lubada kõrgklassi rehve. Aasia rehve võidakse küll pidada kohati kahtlaseks nende soodsa hinna poolest, kuid tegelikult ei pea ju rehvid olema sugugi kallid selleks, et olla kvaliteetsed. Laufenni valikus olevad rehvid pakuvad samu omadusi, mida teisedki kõrgjõudlusega brändid. Muuhulgas võid näiteks leida valikust rehve, mille omaduste hulgas on järgnev: Ehkki uus bränd rehvimaailmas, on Laufenni taga peidus aastakümnete pikkune teadmistepagas ning seega pole ka üllatav, et bränd on valmis pakkuma nii konkurentsivõimelisi tingimusi.

Leia sobivad Laufenn rehvid Tallinnast

FS.ee suurest rehvivalikust ei puudu ka Laufenn rehvide müük. Olgu sul parasjagu vaja lamellrehve või naastrehve, sportlikule sedaanile, kupeele või maasturile, meie kaudu võid leida endale sobiva! Lehitse rehvivalikut lähemalt ja kasuta otsingufiltreid, et leida Laufenni valikust hea hinnaga rehvid, mille jõudlus üllatab sind iga päev. Hea hind ja hea kvaliteet saavad käia käsikäes ning Laufenn on selle tõestus.