fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Tooteid ei leitud

Winrun rehvid ühendavad endas hea hinna sportliku jõudlusega

Winrun on üks uusimaid rehvitootjaid, kes on pühendunud eelkõige ultra-kõrge jõudlusega rehvidele. Kui tavaliselt on selle kategooria rehvid väga kõrge hinnaga, siis Winrun pakub parimat mõlemast maailmast: kõrge jõudlus ja sportlik sõidumugavus hea hinna juures. Seetõttu on Winrun rehvid ka juba kogunud üsna palju kuulsust. Winrun rehve valmistatakse Taiwanis ning need vastavad rahvusvahelistele standarditele. Ehkki suure tõenäosusega pole tegemist kogu turu kõige soodsamate rehvidega, on nende hind siiski taskukohasem, võrreldes mõne teise kõrgjõudlusbrändiga.

Mida Winrun rehvide müük sulle pakub?

Uue rehvibrändina ei ole veel Winrun rehvide müük nii laialdaselt levinud, kuid FS.ee üks eesmärke on tuua sinuni ka Winrun tooted, mis annaksid sulle kuldse kesktee kvaliteedi ja hinna vahel.   Mida aga täpsemalt võid Winrun toodetest oodata? Siin on mõned omadused, mille poolest torkavad need rehvid eriti silma:   Kuna Winrun tooted on mõeldud eelkõige väga nõudlike sõitude jaoks ja sportlikumate autode jaoks, on ka suuruste vahemik mõeldud suurematele velgedele, eriti üle 17- või 18-tollistele. Samas aga on valikus ka selliseid rehve, mis sobivad hästi 15-tollisele veljele. Ka kiirus- ja koormusindeksite vahemik on mitmekülgne, seega võib leida sobida rehvi põhimõtteliselt iga auto jaoks. Winruni valik on aga eriti hea uudis sportlike autode omanikele.

Osta Winrun rehvid Tallinnast juba täna

Kui oled otsinud juba pikka aega rehve, mis oleksid sportliku jõudlusega ja sobiksid ka sinu nõudliku auto jaoks, kuid pole söandanud välja käia suurt summat rehvide eest, siis võib Winrun sulle hästi sobida oma sõbraliku hinna poolest. Sobivate rehvide leidmiseks lehitse lihtsalt FS.ee rehvivalikut, aseta õiges mõõtmes rehvid ostukorvi ja telli Winruni valikust endale uued rehvid juba täna!