fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Malatesta rehvid sobivad Eesti talve jaoks nagu valatult

Malatesta nimi ei pruugi olla kõigi kõrvust läbi käinud, kuid juba 40-ndate lõpust alguse saanud ettevõte on end tõestanud rehvimaailmas küllaga. Malatesta rehvid on tuntud ralliradadel, kuna ettevõte on aastaid spetsialiseerunud tugevalt motospordile, offroad-rehvidele ja ka talverehvidele. Just viimane kategooria kõditab ka eestlaste närve, kuna Malatesta valikust leiab sõbraliku hinnaga lamell- ja naastrehve igale sõiduautole.

Mida Malatesta toodetavad rehvid endast kujutavad?

Malatesta rehvide müük võib olla paljude eestlaste jaoks uus ning ka omamoodi huvitav, kuna Malatesta tooted on väga taskukohase hinnaga. Kellelegi ei meeldi raha välja käia tühja-tähja eest, mistõttu on talverehvide ostmine pidev hinnasaaga. Malatesta abil ei pea aga sellele mõtlema, kuna kvaliteetsed naastrehvid saab endale hankida hinnaga, mis on suisa rõõmustav. Millest tuleneb aga soodne hind? Malatesta rehvide müük on omapärane selle peamise funktsiooni poolest: uutes rehvides on kasutatud kuni 80% ulatuses hoopiski kasutatud rehve. Seetõttu on valmistatud rehvid keskkonnasõbralikud ja heaks alternatiiviks täiesti uutele rehvidele, kuid samas vastavad need rehvid Euroopa nõuetele, olles täiesti turvalised. Rehvid on läbinud põhjalikud turvatestid ja on saanud heakskiidu, seega võivad ka Eesti autojuhid neid julgelt kasutada. Malatesta valikust leiab rohkelt erinevaid mudeleid pea igale sõiduautole: pole mingi probleem leida rehve nii 14-tollisele kui ka 18-tollisele veljele.

Kuidas leida endale sobivad rehvid Malatesta valikust?

Kui oled otsinud taskukohaseid rehve, mida kasutada kõledatel talveteedel, võib Malatesta valik sulle sobida. Sinu rõõmustuseks on Malatesta rehvid Tallinnas leitavad just FS.ee kaudu! Selle lehe ülaosast leiad valiku Malatesta toodangut erinevates mõõtmetes ja erinevate omadustega. Kui soovid teha otsingu lihtsamaks, võid kasutada käepäraseid otsingufiltreid lehe vasakul serval, et mõne hetkega leida üles õigete mõõtmetega rehvid. Ükskõik, kas eelistad lamellrehve või naastudega rehve, Malatesta soodsast ja keskkonnasõbralikust valikust võid leida endale sobiva toote. Uuri valikut lähemalt ja telli oma uued rehvid FS.ee kaudu juba täna, nautides kiiret tarnet ja sõbralikku teenindust.