fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Tigar rehvid tagavad meelerahu

Tigar on väga põneva ajalooga ettevõte, mille nimi võib olla tuntud ka paljudele eestlastele. Tigar rehvid pärinevad siitsamast Euroopast – neid toodetakse nimelt Serbias. Tigar loodi juba kolmekümnendatel, kuid alates 2007. aastast on ettevõtte omanikuks kõigile tuntud Michelin. Ettevõte on tõeline Serbia lipulaev, olles oma ekspordimahu poolest neljas ettevõte Serbias. Michelini alla kuulumine ei ole mitte üksnes strateegiline valik, vaid näitab ka seda, milline on Tigari kvaliteet. Ettevõte esindab ehedat Euroopa kvaliteeti, mida me kõik tunneme ja armastame. Fs.ee veebipoe vahendusel on võimalik hankida Tigar rehvid Tallinnas igaühel, kes tahab samuti osa saada sellest kvaliteedist. Kui meelerahule saaks panna külge hinnasildi, siis tänu sellele brändile on see hind jõukohane.

Tigar rehvide müük: miks neid osta?

Tigari tootevalik jaguneb kolmeks: Igast kategooriast leiab nii suve- kui ka talverehve. Eriti märkimisväärsed on Tigari sõiduautotooted, mille hulgast leiab isegi ultrakõrge jõudlusega autodele mõeldud variante, mille kiirusindeks ulatub Y-ni ja sobib 17-19-tollistele velgedele. Ka Tigari lamell- ja talverehvid on silmapaistvad oma kvaliteedi poolest. Mõned olulisemad omadused on näiteks: Lisaks on Tigari tooted saadaval põhimõtteliselt igas mõõtmes. Olgu su sõiduvahendiks 13-tolliste velgedega väike luukpära või 18-tolliste ratastega luksussedaan, see bränd sobib hästi mõlemal juhul. Ka Tigari maasturirehvid on põnevad, sobides suurepäraselt Eesti teeoludesse. Tänu tugevale mitmekihilisele pealiskihile ja vastupidavale raamile sobivad need igale maastikule, olles kõrgema löögitaluvusega. Samas aga on rehvid mugavad ka linnatänavatel.

Leia parimad rehvid oma autole

Kui otsid parasjagu mõistlikke rehve oma autole ja eelistad Euroopa rehve, võib see bränd olla sulle sobiv. Tigar rehvide müük on üks Fs.ee veebipoe tegevusalasid – meie veebipoest leiad vastavalt hooajale mitmeid tooteid, mille abil tõsta oma sõidumugavust. Kasuta lihtsalt lehe vasakul serval olevat otsingufunktsiooni, sisesta oma auto andmed ning leia endale juba täna parimad rehvid – seda kõike ilma kodust lahkumata!