fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Korea rehvitootja Nexen pakub suurepärast rehvivalikut

Nexeni kvaliteetseid rehve on saanud autokasutajad kasutada juba 71 aastat. Ettevõte loodi 1956 aastal. 2000ndal aastani kehtinud nimi Woosong Tire vahetati ümber Nexen Tire Corpoationiks. Nexeni nimi seisab kahe tulevikule suunitletud sõna eest: järgmine ja sajand. Nende tõeline soov on valmistuda tulevikuks ning tegutseda parema homse nimel. 2005 aastal avasid nad esimese tehase USAs, mis võimaldas hakata laienema koduturult globaalsemaks. Seejärel avati ka 2007. aastal tehas Hiinas. Ettevõte räägib enda kohta, et neil on rehvitööstuse parim garantii. Nad soovivad tagada iga hinna eest kliendi rahulolu ning soovivad selle garantiiga tagada, et iga klient jõuaks enda sihtkohta turvaliselt, samal ajal nautides sujuvat sõitu.

Nexeni innovatiivne tehnoloogia

Nexen on loonud Korea esimesed V-kujulise suunaga rehvid. Nad on patentinud nano tehnoloogia ning kõrgelt auhinnatud Green Hive rehvid. Nad töötavad selle nimel, et tootmisel kasutatavad kõrgetasemelised tehnoloogiad jätkuksid uuenemist, et pakkuda klientidele parimaid lahendusi kiirelt areneval turul.

Nexeni talverehvid tagavad kargete talveilmadega teel püsimise garantii

Nexeni kasutavate ainulaadsete tehnoloogiatega on toodetud talvisteks tingimusteks märkimisväärsed rehvid. Need on väga sobilikud ka Eestis vähem liigeldavatel varajasel talvehommikul lumest lükkamata teedel liikumiseks. Nexeni rehvi tekstuur on omapärase jäikusega, mis võimaldab hoida ühendust teega.

Ringjad sooned tõstavad talverehvidel vee ära juhtimist rehvidelt. Ebakorrapärane musrti paigutus tõstab rehvi nakkumist nii niisketel kui ka lumistel teedel. Rehvide mustri pealsetele on tehtud tihedalt õrnad süvendid, mille tulemusel on parenenud rehvi haardumine teekattele. Tänu sellele saab ka hästi pidurdada jäistel teedel. Mustri paigutusel on mõeldud selle peale, et sõitmisel kostuv rehvide heli oleks võimalikult madal, see võimaldab vähendada keskkonnale mürareostust.

Nexen on mõelnud ka võistlusautode ning kiiremalt sõita soovivate juhtide peale

Selleks on valmistatud erilised rehvid, mille keskmesse on süvendatud sügavad sooned, et oleks hea kiirelt liikuda niiskel teekattel. Siledale rehvipinnale on jäetud piisavalt mustrivälist pinda, et auto saaks hästi istuda teel ning ühenduda teega. Keskel olev paks riba parandab vertikaalset jäikust, see on kiirel sõitmisel oluline faktor, millele tähelepanu pöörata. Nexeni kiirsõidu rehvid tagavad stabiilsuse ja ökonoomse sõidu hetkedel, mil auto peab kiirelt teel liikuma.

FS kogemus rehvidega Nexen

Lai pakutav valik FS rehvimüümisel näitab, et seda Korea tootjat saab usaldada. Klientidel tungival soovil on see valik kasvanud aastatega jõudsalt. Kuna Nexen pakub hea hinna ja kvaliteedi suhet siis valitakse tihti just neid rehve, et tagada autosõidu ökonoomsus ning turvalisus. Nendele rehvidele võib kindel olla.