fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Arivo rehvid sümboliseerivad edukat kohalejõudmist

Hiinas toodetavate rehvide bränd Arivo kannab endas muretu naasmise vaimu. See Euroopa keeltest tuletatud nimega rehvifirma toodab vastupidavaid rehve sõiduautodele, maasturitele, kergveokitele ja kommertssõidukitele. Nende unikaalse tootesarja disain pärineb Suurbritanniast ning uhkusega väidab firma, et nende tootmises kasutatakse kõrgel tasemel Euroopa tehnoloogiat. Arivo rehvid on aina populaarsemad nii Eestis kui mujal. Põhjuseks on mõistlik hinnapoliitika, kvaliteetsed komponendid ning stabiilne ökonoomsus.

Käib hoogne Arivo rehvide müük nende tehno-omaduste tõttu

Keskne müügiargument on CSDPF tehnoloogia kasutamine. Tegu on innovatiivse lähenemisega rehvitööstuses. Suurbritannias baseeruvad insenerid lisavad klassikalise musta süsiniku asemel teatud protsendi ränikivi. Selle tulemusel paraneb rehvide jõudlus märgatavalt. Kütuse kasutus väheneb 3,2% võrra ning pidurdusteekond paraneb 17,9% võrra. Veeretakistusjõud (N/kN) alaneb tervelt 24,8%.

Eesrindlik on see, et firmal on oma andmebaas tehniliste probleemide kohta. Kui need on lahendatud, siis hakatakse neid andmebaasis analüüsima ning loodakse raporteid. Selle tulemusel on iga sinu ostetav Arivo rehv kõrgema kvaliteediga ning läbinud mitmetasandilise analüüsi jõudmaks parimale võimalikule tasemele. Taolised protseduurid on juurutatud ainult parimate rehvitootjate katselaborites ning inseneeria osakondades.

Arivo talverehvid on toodetud kõrgeimaid standardeid silmas pidades, et turvaline haakuvus säiliks ka Põhja-Euroopa lumistel ja jäistel teedel. Vastupidavuse pärast ei pea muretsema, kuna need pole sugugi "ühe talve rehvid". Seejuures on Arivo suverehvid loodud pakkuma ökonoomset sõitu ja sujuvat pidurdusteekonda kõikidele sõiduautodele, maasturitele ja kergveokitele.

Kuigi tegu on Aasiast pärit rehvidega, siis alates 2012. aastast kannavad nad Euroopa Liidu EC NO 1222/2009 silte. See tähendab, et saad neid rehve kasutades nautida EL standarditele vastavat kõrgendatud turvalisust, kütuse ökonoomsust ning madalat mürataset. Taoline siltide süsteem kindlustab, et rehve soetades saad mugavalt kõrvutada Arivo tooteid, et leida enda jaoks parimate omadustega rehv.