fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Rotalla rehvid – taskukohane hind ja hea jõudlus

Rotalla on nimi, mis ei pruugi olla küll paljude eestlaste jaoks veel tuntud, kuid tänu taskukohastele hindadele on Rotalla rehvid kiirelt jõudmas ka eestlaste esmaste rehvivalikute hulka. Kümneid aastaid tegutsenud ettevõtte valikus on rehve igas suuruses ning iga koormus- ja kiirusindeksiga, seega on Rotalla valikus olemas rehvid igale sõiduautole.

Rotalla suverehvid Eesti nõudliku suvetee jaoks

Suvisteks ringreisideks loodud rehvid võivad üllatada eelkõige oma taskukohase hinna poolest, olles vaieldamatult konkurentsivõimelised ning ületades isegi mitmeid seni Eestis populaarsena püsinud suverehve. Kõik, kes on rohkelt kruiisinud Eesti suvistel maanteedel, teavad, et kuum asfalt sulatab rehve kiirelt ning seetõttu ei ole ühegi autojuhi unelm hankida igaks hooajaks uus rehviring, makstes selle eest hingehinda. Rehvid Rotalla valikus pakuvad aga head sooritust nii kuival kui märjal teel ning seda mõistliku hinna juures, mis ei tekita rahakotti auku. Rotalla toodetud suverehvid tõusevad esile lisaks hinnale ka järgnevate omaduste poolest: Rotalla toodetud suverehvide ampluaa on piisavalt lai, et sobida nii suurematele kui väiksematele sõidukitele – rehve on nii 12-tollistele kui isegi 18-tollistele velgedele.

Sõidurõõm säilib ka talvel

Eesti talv on eriti nõudlik ning paneb iga autojuhi oskused proovile, kuid tegelikud kangelased talvises kliimas on hoopiski rehvid. Rotalla talverehvid pakuvad kõike, mida võiks talverehvidelt soovida – kütusesäästlikkus, vähene müra, taskukohane hind ning sõidurõõm. Kes kasutab autot talvel eelkõige linnatänavatel sõitmiseks, võivad olla Rotalla toodangu puhul eriti rahul, kuna saavad nautida oma sõidukit isegi lörtsistel tänavatel. Tänu asümmeetrilisele disainile, kaasaegsele kummisegule ja laiale koormus- ja kiirusindeksite valikule võib iga autojuht leida oma sõidukile talvehooajaks sobivad rehvid. Üks parimaid Rotalla omadusi on kahtlemata aga sõbralik hind, mille puhul on kõige kõnekam faktor rehvide positiivne jõudlus. Rotalla tõestab, et rehvid ei pea olema kallid selleks, et sind viia edukalt punktist A punkti B ning rehvide ost ei pea tähendama suurt auku eelarves.

FS Teenused OÜ kaudu saad rehvid kätte kiirelt

Kui oled parasjagu otsimas uusi rehve, seda suve- või talvehooajaks, võid tunda rõõmu, kuna oled jõudnud õigesse kohta. Rotalla rehvide müük kuulub FS Teenused OÜ ampluaa hulka. Seejuures võid leida meie valikust rohkelt Rotalla mudeleid ja seda kõike kiirelt ning lihtsalt. Sobivate rehvide leidmiseks võid kasutada mugavaid otsingufiltreid, mille kaudu leiad parimad Rotalla valikud oma sõidukile. Kasuta otsingut ja telli Rotalla toodetud rehvid juba täna!