fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Triangle rehvid sobivad igaks elujuhtumiks

Triangle on rehvitootja, kelle edulugu sai alguse juba 70-ndate lõpus. Hiinast pärit ettevõte toodab nii sõiduautorehve kui ka erirehve ning on jõudnud maailma rehvitootjate esitippu oma ulatusliku toodangu tõttu. Triangle rehvid on hakkanud vallutama ka eurooplaste südameid, eriti tänu strateegilistele koostöödele Caterpillari, Volvo ja Goodyeariga. Ehkki Triangle on väga võimekas tavaliste sõiduautorehvide kategoorias, on nende kõige märkimisväärsem tootekategooria maastikusõidukite rehvid – selles valdkonnas on nad lausa maailma suuruselt neljandad rehvitootjad.

Millised on rehvid Triangle valikus?

Triangle on väga mitmekülgne rehvitootja, pakkudes põhimõtteliselt kõike, mida võiks vähegi ette kujutada. Laias laastus võib Triangle’i valikust leida järgnevaid rehve: Sõiduautorehvide valik on julgelt üks Triangle’i tugevusi. Eraldi kategoorias esitletakse näiteks taksodele mõeldud rehve, mis on valmistatud tugevamast rehvisegust, et rehvid peaksid vastu eriti pikka aega ja tuleksid toime ka nõudliku ilmaga.

Milliseid suve- ja talverehve leiab Triangle’i valikust?

Triangle on kindlasti paljudele silma jäänud oma hinna poolest – ettevõte pakub väga taskukohase hinnaga rehve, seda nii suve- kui talvehooajaks. Eesti karmis kliimsa on talverehvide valimine eriti keeruline, nagu teavad kõik Eesti autojuhid, kuid Triangle talverehvid sobivad ka kõige karmima lume ja lörtsi jaoks. Triangle’i talverehvivalikus on mitmeid erinevaid spetsiifiliste omadustega rehve, millest kõik on disainitud selleks, et hoida autot stabiilsena isegi libeda tee korral.  Triangle’i ühed kõige erilisemad omadused talverehvikategoorias on näiteks: Ka Triangle suverehvid ei peta ootuseid. Sõbraliku hinnaga suverehvid tagavad hea pidamise nii vihmasel teel kui ka tulikuumal asfaldil tänu laiade soontega mustrile ja suurele kontaktpinnale. Tänu laiadele kesksoontele saab vesi kenasti rehvi vahelt kaduda, vältides vesiliu tekkimist. Kõike seda saab nautida mõistliku hinna, madala mürataseme ja ökonoomse sõidu juures.

Leia endale sobivad rehvid FS lehelt

Kui soovid leida Triangle rehvid Tallinnast, oled jõudnud õigesse kohta, kuna FS Teenused OÜ pakub Triangle’i valiku parimaid palasid. Kogenud tiim, sõbralikud hinnad, kvaliteetne teenindus ja kasutajasõbralik veebileht: oleme valmis lahendama kõik sinu rehvisoovid. Triangle’i valikus on esindatud kõik levinud rehvisuurused, seega võid olla kindel, et leiad sobiva variandi ka enda sõidukile, ükskõik, kas otsid rehve suvisteks ringkäikudeks või talvisteks sõitudeks. Enda sõidukile sobivate rehvide leidmiseks kasuta mugavaid otsingufiltreid, mille abil leiad õige suurusega rehvid.  Naudi häid hindu ja tunnustatud rehvitootja kvaliteeti – Triangle rehvide müük saab alguse siitsamast!