fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Gislaved rehvid kõige nõudlikumatele juhtidele

Gislaved on nimi, mida on juba mõnda aega samastatud parima kvaliteediga. Juba 1893. aastal loodud Rootsi ettevõte on tänaseks maailmakuulsa Continentali osa ning rehve toodetakse tänapäeval Rumeenias, eelkõige Rootsi, Kanada, Saksamaa, Hispaania, Itaalia ja Põhja-Euroopa turgudele. Oma tugeva talverehvide valiku tõttu on Gislaved rehvid eriti head valikud kõigile Eesti autojuhtidele, kes on seni olnud mures auto jõudluse pärast talvistel teedel.

Gislaved talverehvid on ideaalsed Põhja-Euroopa talvistele teedele

Kes teine teaks, kuivõrd keerulised on talvised teed Skandinaavias ja Põhja-Euroopas, kui ikkagi teised Skandinaavlased. Gislaved on läbi ja lõhki Skandinaavia ettevõte, kes on üle saja aasta tootnud rehve Põhja-Euroopa autojuhtidele ning on kogu oma tootmisega suunatud sellistele teedele nagu võib näha talvises Eestis. Isegi üks maailma turvalisemaid autosid Volvo tuli esialgu välja Gislavedi rehvidega! Talvised rehvid Gislaved valikus tõusevad esile mitmete eriliste omaduste poolest, nende hulgas näiteks: Gislaved valikus on rehve nii väiksematele kui suurematele sõiduautodele, kaubikutele kui ka maasturitele ning eelkõige on tugev valik talverehvide hulgas, seega võid olla kindel, et leiad oma sõiduvahendile sobivad rehvid talviseks hooajaks.

Gislaved rehvide müük ei lõppe talvehooajaga

Ehkki Gislaved on spetsialiseerunud talvehooajale, on Gislaved suverehvid sama võimekad ning pakuvad sõidunaudingut iga ilmaga, olgu õues kõrvetavalt palav või vihmane. Gislaved valikus olevad suverehvid on jaotatud sisuliselt kaheks mudeliks: UltraSpeed ja UrbanSpeed. Esimesed on loodud ka väga kõrge kiirusindeksi jaoks, sisaldades mudeleid, mida võib kasutada isegi kuni 300 km/h juures ning pakkudes seejuures väga suurt läbisõitu. Samal ajal ei ole rehvid sugugi mürarikkad ja säilitavad auto stabiilsuse kõrgel kiirusel. UrbanSpeed suverehvid kombineerivad endas kõik, mida võiks ühelt rehvilt tahta – tegemist on usaldusväärsete rehvidega, mille madal kulumine, hea juhitavus ja mugav sõit muudavad need rehvid kiirelt iga autojuhi lemmikuteks. Kõik need rehvid on saadaval FS Teenused OÜ rehvivalikus iga Eesti autojuhi jaoks. Kasuta mugavaid otsingufiltreid, et leida Gislaved toodangu hulgast oma autole sobivad rehvid – ükskõik, kas otsid rehve karmi pakase või kuuma suve jaoks.