fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

 

Barum rehvid ühendavad endas sõbraliku hinna kvaliteediga

Pole sugugi üllatav, kui Barum rehvid on sinu jaoks uudsed – tegemist on brändiga, mis on jäänud mõnevõrra kulisside taha. Tegemist on aga ühe Euroopa tippbrändiga, mis ühendab endas kaks olulist omadust: rahakotisõbraliku hinna tipptasemel vastupidavusega.

1992. aastast alates teeb Tšehhi ettevõte Barum koostööd ühe maailma suurima rehvitootja Continentaliga. Juba ainuüksi see fakt räägib kõnekalt, kuivõrd usaldusväärse brändiga on Barumi näol tegemist.

Rehvid Barum valikust sobivad eriti hästi neile, kes hindavad head hinna-kvaliteedi suhet – just seda saab kohata iga Barumi toote puhul.

Barum naastrehvid ka karmide talveilmade jaoks

Iga Eesti autoomanik teab, kuivõrd nõudlik on Eesti talvine kliima. Krõbe pakane ja libe tee seavad auto mitmete takistuste ette, kuid usaldusväärsete rehvidega pole ükski talv liiga karm. Seda tõestavad ka Barumi rehvid.

Barum Polaris rehvid vastavad kõigele eelmainitule. Rehvid, mis sobivad seejuures nii sõiduautodele kui maasturitele, on loodud peene tehnoloogiaga, mis muudab talvised sõidud ohutuks. Barumi valikus olevad talverehvid eristuvad näiteks järgneva poolest:

  • omapärane muster, mis aitab lund rehvist eemale lükata ning tuleb seega paremini toime lumisel teel;
  • tugevam ja kulumiskindlam materjal, mis vähendab kütusekulu;
  • erineva suurusega vaheblokid, mis vähendavad veeremismüra.

Talverehvide tootevalikus on rehve vahemikus 13’’ kuni 19’’, mis peaks rahuldama iga Eesti autoomaniku soovid.

Barum suverehvid ei jää sugugi alla talverehvide kvaliteedile. Vähesed autojuhid teavad, et ka suvine tee on tegelikult auto jaoks kurnav. Lõõmav kuumus ja äkilised vihmahood muudavad suvised teeolud pea sama nõudlikeks kui talvel.

Barumiga pole aga tarvis muretseda. Barumi suvised mudelid Bravuris ja Brillantis tagavad eriti pika läbisõidu ning on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et auto juhitavus oleks vesiliu korral keskmisest märksa parem.

Barumi suverehvidega on pidurdusteekond lühem ja samas kütusekulu madalam, muutes need rehvid täiuslikeks kaaslasteks neile, kes plaanivad suve jooksul ette võtta pikemaid reise. Suverehve võib leida isegi 21’’ velgedele ja spetsiaalselt ka suurematele sõidukitele.

Leia sobivad rehvid mõne hiireklõpsuga

Barum rehvide müük on üks FS Teenused OÜ erilisi tähelepanupunkte, kuna me teame, et Eesti autojuhid soovivad rehvide puhul näha mitte kulumit, vaid investeeringut. Barumi rehvide ostmine ei tähenda eelarvesse augu löömist või püksirihma koomale tõmbamist.

Samas ei ole Barum kompenseerinud kvaliteedilt. Ettevõte tegutseb üheskoos maailmakuulsa Continentaliga, et tuua klientideni maailmatasemel rehvid, mis sobivad iga eelarvega.

Tänu meie mugavale otsingufiltrile leiad endale sobivad Barumi rehvid kerge vaevaga. Vali menüüst lihtsalt oma sõidukile sobivate rehvide kõrgus, laius ja diameeter ning sulle näidatakse kümneid Barumi rehve. Seejuures on iga rehvi juures märgitud ka selle kütusesäästlikkus, müratase ja sooritus libeda tee korral, et saaksid teha kaalutletud otsuse.

Kui sul on plaanis hankida uued rehvid, võid julgelt valida Barumi – ettevõtte, kes on end maailmatasandil kehtestanud sõbraliku ja kvaliteetse tootjana.