fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Kuidas valida parimad suverehvid?

Kuna Eesti suved võivad olla ettearvamatult vihmased ja jahedad ning teravalt lõõmav päike ei pruugi olla väga igapäevane nähtus, võivad autojuhid mõelda, et suverehvid polegi nende auto jaoks vajalikud. Pole sugugi ebatavaline näha, kuidas naastrehvidest on naastud välja võetud, et samade rehvidega ka suvel sõita. See võib tulla mõne jaoks küll üllatusena, kuid suvel tuleb kasutada spetsiaalseid suverehve. Isegi, kui pealtnäha on talverehvid suvistele sarnased ning võid endamisi mõelda „rehv on rehv“, siis tegelikult on need sama sarnased kui öö ja päev. Suvised kõrgjõudlusrehvid on hoopis teistsuguse kummiseguga, mis on spetsiaalselt välja töötatud kuumal asfaldil ja vihmasel suveteel sõitmiseks. Veelgi üllatavam – suvised rehvid võivad olla isegi paremad kui lamellrehvid! Korralike suverehvide hankimine on hädavajalik ohutuse ja sõidumugavuse tagamiseks. Valede rehvidega ei vähene mitte üksnes masina roolitavus, vaid ka üleüldine juhitavus ja stabiilsus. Oma pere turvalisuse tagamiseks on ääretult oluline hankida õiged rehvid ka suviseks perioodiks, isegi kui sa arvad, et see pole vajalik.

Ka soodsad suverehvid töötavad hästi

Otsus suverehve mitte osta on tavaliselt seotud rahakotiga: paljud autojuhid soovivad raha kokku hoida, kartes, et võimalus suverehvid soodsalt saada on sama suur kui see, et jõuluvana korstnast alla tuleb. See ei pruugi aga alati olla tõsi. Kuigi väga odavad suverehvid ei pruugi tõesti olla sama võimekad kui tippbrändide toodang, on tihtipeale ka soodsamate variantide omadused väga sarnased kallitele rehvidele. Peamise erinevusena võib näha, kuidas soodsamad rehvid kuluvad kiiremini ning kuidas nende võimekus kahaneb drastiliselt kuludes, võrreldes eliitrehvidega. Sellest hoolimata aga on soodsamate suverehvide müük enamgi kui levinud, kuna laias laastus kehtib alati üks põhimõte: spetsiaalselt suveks mõeldud rehvid on alati paremad kui talverehvid. Millest aga tuleneb selline erinevus? Põhjuseid on mitmeid: Kõige eelmainitu tõttu on väga oluline alati valida spetsiaalsed suvised rehvid, mitte lihtsalt „muuta“ oma talverehve. Sinu auto ja pere tänavad sind!

Kuidas leida parimad rehvid lihtsalt ja kiirelt

Suverehvide müük kuulub FS Teenused OÜ igapäevase töö juurde – meie veebipoest leiad kümneid suverehve iga hinnaklassi juures, alates soodsamatest variantidest kuni tippklassi kõrgjõudlusrehvideni. Tänu mugavatele otsingufiltritele saad leida oma auto jaoks sobivad rehvid vaid paari hiireklõpsuga ning juba mõne päeva jooksul ongi uued rehvid sul käes! FS.ee abil ei pea sa suverehvide ostmise pärast enam kunagi muretsema, kuna meie juurest leiad suurepärase valiku veelgi suurepärasemate hindadega.