fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Falken rehvid – mitte ainult autospordisõpradele

Falken on üks nooremaid rehvitootjaid, olles oma alguse saanud 80-ndate paiku Jaapanis. Kuigi see nimi ei pruugi olla nii tuntud kui mõned konkurendid, on Falken kuulsaks saanud tänu motospordile – ettevõte on pikka aega pakkunud esmaklassilise jõudlusega rehve just motospordi valdkonnas.

 

Sellega aga Falken ei piirdu ning nüüd on võimalik kõigil hankida endale Falken rehvid. Ettevõte toodab kvaliteetselt välja töötatud ja viimistletud rehve igapäevaseks kasutuseks nii sõiduautodele kui ka kaubikutele, pakkudes midagi sobivat igaks vajaduseks.

Falken lamellrehvid suurendavad juhitavust

Krõbedad külmakraadid, tuisune tee ja vahelduvalt lörtsised ilmad – talv on katsumusterohke iga autojuhi jaoks ning seetõttu on ka talverehvide valimine äärmiselt oluline. Falken lamellrehvid on aga võrreldavad isegi tippklassi naastrehvidega, pakkudes mitmeid omadusi, mis tõhustavad auto jõudlust ja juhitavust ka kõige hullematel talveteedel:

 

  • laiad külgsooned annavad autole suurema haakumispinna, võimaldades paremini teel püsida ka sügava lume või lörtsiga;
  • strateegiliselt paigutatud ribisooned aitavad paremini manööverdada;
  • laiad ümberringi jooksvad sooned suunavad vee eemale, vähendades vesiliu tekkimise võimalust ja suurendades haakuvust märjal teel;
  • eriline kummiühend peab vastu ka madalatel temperatuuridel.

 

Need on vaid ühed paljudest omadustest, mistõttu on Falkeni rehvid võrreldavad ka tipptaseme talverehvidega. Samal ajal hindavad tarbijad aga Falkeni taskukohast hinda. Hinna ja kvaliteedi tase on siinkohal suurepärane.

Falken suverehvid neile, kes väärtustavad head juhitavust

Mõnevõrra üllatavalt võib ka suveperiood olla autojuhi jaoks keeruline, eriti kui arvestada kõrgeid temperatuure, mis muudavad maantee hõõguvalt kuumaks ning vesiliuge, mis võivad tekkida ootamatute paduvihmade tõttu.

 

Falken suverehvid võtavad aga muresid vähemaks mitmete omadustega, mida võid kohata erinevatel Falkeni rehvidel, mis on mõeldud spetsiaalselt kuuma aastaaja jaoks:

 

  • 4D nanodisainiga koostis: tänu erilisele biokoostisele on rehvid paindlikumad ja haakuvad paremini, samal ajal vähendavad aga kõrge temperatuuri mõjusid;
  • erilised peened sooned aitavad märja tee korral paremini kurve võtta;
  • erineva sügavusega sooned muudavad rehvi paindlikumaks, samas säilitades rehvibloki üleüldise jäikuse;
  • laiad õlablokid aitavad rehvil paremini teega haakuda kurvi võtmisel;
  • ringiratast jooksvad sooned suunavad vee eemale ja vähendavad vesiliu teket.

 

FS Teenused OÜ üks tegevusvaldkondi on Falken rehvide müük. Vali lehe ääres olevate filtrite abil oma rehvi suurus, vali tootjaks Falken ning lehitse kümnete erinevate rehvide vahel, mis on Falkeni valikus. Soodne hind ja eksperttasemel kvaliteet on Falkeniga tagatud!