fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Kormoran rehvid nõudlikele juhtidele

Euroopast pärit Kormoran on bränd, mis on tuntud eriti hästi raskeveokite juhtide poolt – raskeveokitele mõeldud rehvid olid varasemalt Kormorani peamine leivanumber. Maailmakuulsale Michelinile kuuluv Kormoran bränd pakub aga palju enamat ning toodab kvaliteetseid rehve ka sõiduautodele.

 

Kormoran rehvid eristuvad teistest oma mitmekülgsuse ja hinna poolest. Bränd pakub rehve paljudes erinevates kiirusindeksites, madala mürataseme ja soodsa hinnaga, mistõttu on Kormoran ka eelistatud valik paljude Eesti autojuhtide seas.

Kormoran suverehvid parandavad jõudlust

Kuigi tavaliselt pööratakse suurem tähelepanu talverehvide valimisele, ei tohi unustada, et ka suverehvide valimisel tuleb olla hoolikas, kuna suvised teed on täpselt sama nõudlikud kui talveteed. Kõrge temperatuur muudab asfalti lõõmavaks rajaks, millel rehvid peavad ühtaegu nii vastu pidama kui ka toetama juhitavust. Samuti peavad suverehvid toime tulema võimaliku vesiliuga, mis võib kõige ootamatutel hetkedel teele tekkida.

 

Kormoran suverehvid täidavad kõiki neid eesmärke, olles sobivad suverehvid ka kõige nõudlikematele autojuhtidele. Neid eesmärke täidavad Kormoran rehvid järgnevate omadustega:

 

  • asümmeetriline muster aitab autot paremini kontrollida isegi kõrgematel kiirustel;
  • uudne ränidioksiidühend on vastupidavam ja tagab pikema eluea;
  • muster on sügav, tagades rehviblokile vajaliku jäikuse;
  • erisuunalised sooned aitavad vett eemale tõrjuda, suurendades masina roolitavust ka märjal teel;
  • stabiilsed ääreblokid annavad rehvidele parema haakumisvõime ka kuival teel;
  • rehvide veeretakistusjõud on väiksem, mistõttu on ka kütusekulu väiksem.

 

Tänu kõigele sellele tagavad Kormoran suverehvid, et sa saad nautida suvel kruiisimist täiel rinnal ning ei pea muretsema ootamatuste pärast, mis teel võivad tekkida – kvaliteetse ehitusega ja peenelt viimistletud mustriga suverehvid hoiavad masinat stabiilsena igas olukorras.

Kormoran rehvide müük – rehvid kiirelt kätte

Kormorani rehvidel on veel üks eelis: mitmekülgsus. Saadaval mõõtmetes 13’’ kuni 18’’ on Kormoran abiks igale autojuhile. Ka kiirusindeksite vahemik on lai ning pakutakse rehve nii T kui ka V, W või Y indeksite juures.

 

FS Teenused OÜ kaudu on Kormoran rehvide ostmine lihtsamast lihtsam. Meie valikust võib leida suure hulga Kormorani rehve, mis on saadaval erinevates suurustes. Mugavuse ja käepärasuse otstarbel saab hõlpsa vaevaga näha ka rehvi kütusekulu tasandit ning pidurdusvõimet ja mürataset. Kormorani tootevalikus on rehve igale maitsele, seejuures on rehvide müratase ja kütusekulu madal ning hinnad taskukohased. Kasuta otsingufiltreid ja leia endale juba täna sobivad rehvid Kormorani valikust!