fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Tooteid ei leitud

Toyo rehvid tähistavad äärmist kvaliteeti

Juba 1945. aastast on Toyo Tires tootnud rehve, mis on kvaliteetsed ja pika elueaga. Seejuures loovad nad rehvilahendusi pea kõikidele mõeldavatele sõidukitele, sh maasturid, sportautod, hübriidid ja veoautod. Need rehvid pole ühes kohas toodetud. Sama brändi tooteid tehakse üle terve maailma eraldiseisvates tootmisüksustes. See tähendab, et meie müüme Euroopas toodetud rehve, mis on mõeldud Euroopa klientidele. Seepärast sobib antud firma toodang vaatamata Jaapani päritolule ka neile, kes soovivad eelistada Euroopa tehastest välja tulnud rehve.

Toyo rehvid sünnivad innovatsioonist

Toyo keskendub vastupidavate ja premium-klassi rehvide tootmisele. Pingutused on vilja kandnud, kuna läbi aegade on nad saanud küllaga auhindu ja ametlikke tunnustusi. Nende ränidioksiidi sisaldavad rehvid koos unikaalse struktuuriga pakuvad sujuvat ja kindlat sõitu erinevates ilmastikutingimustes ning kõikvõimalike teekatte tüüpide korral.

Toyo tooted on end tõestanud ka motospordis. Seda nii võidusõidurajal kui ka krossivõistlustel. Läbi aastate on selle firma rehve kandnud edu sellistel võiduajamistel nagu Lucas Oil Off Road seeriad, Baja 500 ning Baja 1000. Kõik need sündmused on äärmiselt nõudlikud, mistõttu edu pälvimine näitab Toyo rehvide tõelist suutlikkust.

Paljudel Toyo toodetel on innovatiivsed mustrid, mis pakuvad libedatel teedel täiendavat sõidukindlust. Lainelised mustrid haakuvad pidurdamise korral kokku, mis suurendab efektiivsust ja vähendab libisemist. Seepärast on Toyo talverehvid lumisel ja jäisel ajal asendamatud. Lisaks on neil kasutusel tehnoloogia, mis takistab õhu liikumist seal, kus pole seda vaja. Tulemuseks on tavapärasega võrreldes madalam müratase. Sama tehnoloogia piirab resonantsi teket siledamatel teepindadel, mis kipub väljenduma tüütus vilinas.

Toyo on kasutusele võtnud ATOM tehnoloogia. See moodul võimaldab neil vähendada tootmisel rehvide erisusi, muutes toodete valiku kõvasti ühtlasemaks. Selle tulemusel on Toyo rehvid ühtlasemalt kuluvad ning harilike rehvidega võrreldes tunduvalt vastupidavamad. Täiendavalt hoolivad selle Jaapani ettevõtte insenerid keskkonnast. Üks nende eesmärke on luua keskkonnasõbralikke rehve, mis vähendaksid kütusekulu, pakuksid säästlikumat sõitu ning vähendaksid vajadust liialt tihti rehve vahetada.

Toyo tooteid saad mugavalt veebist osta

Kas sind huvitavad Toyo rehvid Tallinnas või mõnes muus Eesti paigas? Asukoht pole oluline, kuna korralikud rehvid saad endale siit FS.ee veebilehelt. Jah, Toyo rehvide müük on kolinud tänaseks mugavalt internetti! Kasuta meie kiiret otsingusüsteemi, mis võimaldab sul hõlpsalt leida enda vajadustele vastavaid rehve.

Hankides meie e-poest selle firma tooteid, aitad kaasa parimate rehvide arendusele. Nimelt on Toyo põhiväärtused lihtsad, aga vajalikud: tippkvaliteet ja tehniline võimekus. Ostes Toyo rehve, annad sa oma panuse, et nad jätkaksid oma liikumist aina paremate toodete poole. Neil on pidevalt töös uued projektid, mille eesmärk on pakkuda paremat stabiilsust, tugevamat kaitset autojuhile ning vähemat kahju keskkonnale.

Seega, kui sind huvitavad vastupidavad kõrgema klassi Jaapani rehvid, siis Toyo suverehvid või mõned muud tooted võivad olla just need, mida täna vajad. Uuri meie valikut kohe lähemalt!