Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Sildade reguleerimine

Sildade reguleerimine

Sildade reguleerimine

Sillastend ehk sildade reguleerimine on soovitav igal autol teostada vähemalt kord aastas või vastavalt vajadusele. Sillageomeetriast sõltuvad nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus.

Õigesti reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimuminiReguleerimata sildadega võivad kaasneda olulised kulud, nagu rehvide ebaühtlane kulumine, mille tagajärjel tuleb rehvid uutega asendada uutega, kõrgem kütusekulu ja erinevate sillaosade ebanormaalne kulumine. Selleks, et eelnimetatud ebameeldivaid kulusid vältida või edasi lükata ongi mõistlik sildade regullerimine vähemalt kord aastas ette võtta.

FS Tallinna töökojas teostame sildade regureerimist tipptasemel 3D sillapingil. Kindlasti on soovituslik sillastend teostada iga kord, kui sõidukile on paigaldatud uued rehvid. Sildade reguleerimine on vältimatu, kui on asendatud mõni veermikudetail. Sildade regureemist ei teostata kui avastatakse mõni vigane alusvankri detail nagu- rooliots, šarniir vms. Seega ilgale sildade reguleerimise protseduurile eelneb veermikukontroll, veendumaks, et sõiduki alusvanter on piisavlt heas korras, et reguleerimine ette võtta.

Sillastendi teostamiseks palume kontakteeruda meie spetsialistidega.

Broneeri aeg!