fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Dunlop esitles talverehve Ice Touch ja SP IceSport

Dunlop tutvustas naastrehvi Dunlop Ice Touch ja lamellrehvi SP IceSport, mis on loodud vastu pidama ka kõige karmimates põhjamaistes tingimustes, tagades maksimaalse pidamise talvistel teedel nii lume kui jää korral.

Dunlop Ice Touch

Dunlop Ice Touch

Dunlop Ice Touch

Dunlop Ice Touch naastrehv on disainitud vastu pidama karmides talvistes tingimustes – naastrehvi maksimaalne pidamine pakub turvalisust nii lumistel kui jäistel teedel sõites ning rehvi täiustatud turvisesegu püsib ülipehme ka ekstreemsetel temperatuuridel.

Maksimaalne pidamine on saavutatud tänu rehvinaastu mitmesuunalisele 4D disainile. Parema veojõu tagamiseks on 4D naastudel terav esiserv, mis suurendab pidavust isegi jäisel teel kiirendamisel. Teravad naastuservad suurendavad ka külgmist pidavust kurvide läbimisel jääl. Naastu laiem tagaserv tõhustab pidurdusomadusi.

Ice Touch naastrehv toimib hästi lörtsistel ja lumistel teedel, seda tänu rehvi sügavatele soontele, mis juhivad vee paremini eemale. Optimeeritud konstruktsioon vähendab kaalu, mis omakorda vähendab veeretakistust ja seeläbi kütusekulu.

Dunlop SP IceSport

Dunlop SP IceSport

Dunlop SP IceSport

Dunlop SP IceSport on talvine lamellrehv, mis on mõeldud vastu pidama põhjamaiselt kargetes tingimustes. Rehvis on kasutusel mitmed end praktikas tõestanud tehnoloogiad, mis tagavad tasakaalu ja sõidustabiilsuse – näiteks kolmemõõtmeline plokkide põimimise süsteem ja siksakikujulised mustrielemendid turvises.

Rehvis kasutatakse põhjamaist rehvisegu, tänu millele püsib turvis pehme ka väga madalatel temperatuuridel, tagades rehvi maksimaalse pidamise talvistel teedel. Rehvi kerge konstruktsioon ja seeläbi kogukaal vähendab veeretakistust ja seeläbi kütusekulu.

Lisainfot Dunlopi kohta saate kodulehelt www.dunlop.eu

Rehvide müük- Vali endale sobivad Dunlop rehvid siit!