fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Goodyear tutvustab nelja UltraGrip seeria rehvi

Goodyear tuli esimeste UltraGrip rehvidega välja 1971. aastal ning on seeriat järjepidevalt edasi arendanud juba 45 aastat. Alates esimesest mudelist on seeria rehve müüdud juba 60 miljonit tükki, tehes Goodyearist talverehvide turuliidri.

Goodyear tutvustab nelja UltraGrip seeria talverehvi: naastrehvi UltraGrip Ice Arctic, linnamaasturitele mõeldud naastrehvi UltraGrip Ice Arctic SUV, lamellrehvi UltraGrip Ice 2 ning linnamaasturitele mõeldud lamellrehvi UltraGrip Ice SUV.

Uue põlvkonna naastrehv UltraGrip Ice Arctic tagab lühema pidurdusteekonna jääl

 UltraGrip Ice Arctic on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaistesse tingimustesse. Karmi talvekliimasse loodud rehvi on tunnustatud kõrgete kohtadega sõltumatute ajakirjade poolt läbi viidud testides ning postiivsete arvustustega testisõitjate programmis osalejatelt.

Goodyeari rehvi naastudel on uuenduslik kuju, mis võimaldab naastul paremini säilitada suunatud asendit, mis parandab rehvi pidamist jääl. Parema veojõu saavutamiseks teel on naastul terav esiserv, mis tagab ka kiirendamisel parema pidamise jääl. Naastu laiem tagaserv suurendab rehvi pidurdamise tõhusust. Rehv tagab tasakaalustatud juhitavuse ja tõhusa pidurdusvõime nii kuival kui märjal pinnal.

UltraGrip Ice Arctic autokummid on saadaval 42 suuruses vahemikus 13 kuni 19 tolli.

Naastrehv UltraGrip Ice Arctic SUV on lume- ja jääkatsetel esirinnas

Goodyear UltraGrip Ice SUV rehv

Goodyear UltraGrip Ice SUV

Rehvis UltraGrip Ice Arctic SUV on kasutusel ainulaadne naastrehvitehnoloogia, mistõttu peab rehv vastu ka Euroopa põhjapoolsemates regioonides, kus temperatuur võib langeda oluliselt alla viieteistkümne külmakraadi. Samal ajal kui rehvi turvisemuster püüab lund kinni, juhivad rehvi sooned lund, lörtsi ja vett rehvist eemale, mistõttu sobib rehviga sõita ka soojematel talvepäevadel. Rehv on vastupidav vesiliule.

Test Worldi katsetel edestas Goodyeari uus naastrehv põhikonkurente neljas kategoorias kuuest. Rehvil on lühim pidurdusmaa ja tõhusaim pidamine lumel ning parim juhitavus ja pidamine jääl. UltraGrip Ice Arctic SUV vastab Rootsis, Soomes ja Norras kehtestatud uutele seadustele, mille eesmärk on vähendada teede kulumist.

UltraGrip Ice Arctic SUV on saadaval 33 suuruses vahemikus 15 kuni 20 tolli.

Mitmekordne testivõitja UltraGrip Ice 2 sobib põhjamaistesse oludesse

UltraGrip Ice 2 on spetsiaalselt põhjamaiste talviste tingimuste jaoks välja töötatud lamellrehv. See rehv tagab stabiilse sooritusvõime ning parema pidamise ja tõhusamad pidurdusomadused lumel ja jääl ning parema sooritusvõime nii märjal kui kuival teel.

Uus täiustatud kummisegu aitab säilitada rehvi veojõudu lumel, jääl ja kuival teel. Rehvis on kasutusel Active Grip tehnoloogia, mis optimeerib kontakti tee ja rehvi vahel ka väga libedatel teedel. Rehvi sirge mustrielement haardub pinnaga, tagades hea veojõu ja pidurdusomadused nii lumel kui jääl. Sirge mustrielement koos aktiivplokkide lõigetega suurendavad stabiilsust ja veojõudu ka keerulistes sõiduoludes.

Test Worldi sõltumatud katsed näitasid, et UltraGrip Ice 2 on lumel ja jääl sama stabiilne kui kuival ja märjal teel. Selle rehvi tulemused olid ülekaalukalt parimad mitmetes kategooriates: pidavusomadused jääl ja lumel ning juhitavus ja pidurdusmaa märjal teel.

UltraGrip Ice 2 on saadaval 36 suuruses vahemikus 13 kuni 18 tolli.

UltraGrip Ice SUV tagab linnamaasturitele head sõiduomadused jääl ka ekstreemsetes talvetingimustes

Goodyear UltraGrip Ice SUV Beauty ShotsGoodyear on rakendanud linnamaasturitele sobitatud Ultra Grip Ice SUV rehvidele oma parimad kogemused talvistest tingimustest. Rehvi pehme segu pakub head paindlikkust väga madalatel temperatuuridel, see tähendab vähest jäikust ja paremat haakumist, mis pakub optimaalset hea haardumisega sõidukogemust jääl ja lumel.

Lisaks jäiste tingimuste rehvide kohandamisele pööras Goodyear tähelepanu ka linnamaasturite erilistele nõudmistele. Need sõidukid on raskemad, mis suurendab koormust rehvile ning haarduvuse ja juhitavuse tagamiseks vajavad rehvid kindlaid omadusi. Siin mängib tähtsat rolli ActiveGrip tehnoloogia. Et suuremate jõududega paremini toime tulla, suurendati rehvi kokkupuutepinda. Rohkem kummi teepinnal tähendab suuremat kokkupuutepinda, mis suurendab stabiilsust, haarduvust ja pidurdusomadusi.

Lisaks on protektori muster kohandatud linnamaasturite jaoks, et pakkuda optimaalseid pidurdusomadusi ja haarduvust lumistel ja jäistel teedel: protektoriplokid on paigutatud nurga alla, mis suurendab endise sirge kujuga võrreldes oluliselt haarduvust.

UltraGrip Ice SUV kasutab lisaks TOP näidiku tehnoloogiat: lumehelbe sümbol rehvil, mis kustub järgemööda, kui rehv kulub. Kui sümbol on täielikult kustunud, tuleb rehv välja vahetada, et tagada optimaalne sooritusvõime talvistes oludes.

Goodyeari UltraGrip Ice SUV autokummid on saadaval 14 suuruses vahemikus 16 kuni 19 tolli.

Artikli allikas: www.goodyear.ee

Vali sobivad rehvid siit!