fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Sava rehvid pakuvad võrreldamatut sõidukogemust iga ilmaga

 

Euroopa kvaliteet ja Goodyeari tehnoloogia – need märksõnad käivad kaasas Sava rehvidega. Sava on üks suurimaid ja edukamaid rehvitootjaid Kesk-Euroopas ning toodab erinevaid rehve nii sõiduautodele, maasturitele kui ka veoautodele. Kõik rehvid on toodetud siinsamas Euroopas, mistõttu on Sava toodang ka pisut südamelähedasem Eesti autojuhtidele.

Rehvid Sava valikus on kõike muud kui keskpärased. Lisaks eripärastele kummiühenditele ja mustritele säravad Sava pakutavad rehvid oma madala mürataseme poolest – enamike Sava rehvide müratase jääb oluliselt alla seitsmekümne detsibelli, mis muudab sõidukogemuse märkimisväärselt meeldivamaks.

Goodyeari tehnoloogial põhinevad rehvid läbivad enne tarbijateni jõudmist hulga teste, alates kümnetest Sava majasisestest testidest kuni mitmete iseseisvate testideni. Seejuures on ettevõte avatud ja ausa lähenemisega, avaldades testide tulemused – nii saavad tarbijad ise veenduda, millise jõudlusega konkreetsed rehvid on.

Kõige selle kooslusena pakub Sava võrreldamatu kvaliteediga talve- ja suverehve, mille tootmisel on rakendatud tööstuse parimaid tavasid ja tehnoloogiaid, mis on autojuhte rõõmustanud juba aastakümneid.

Mida pakuvad Sava talverehvid

Iga autojuht teab, kui olulised on kvaliteetsed talverehvid, eriti Eesti karmide teeolude tõttu. Sõidumugavus ja auto jõudlus sõltuvad otseselt sellest, milliseid rehve kasutada. Sava naastrehvid võtavad talvised sõidumured sinu õlult ära, pakkudes esmaklassilist haarduvust nii jäisel kui ka lumisel teel.

Meie valikust leiad Sava kaks kõige fenomenaalsemat talverehvi mudelit:

  • EskimoStud – kuusnurksed naastud suudavad jääl haakuda kindlamalt, kummiühendis olev ränidioksiid parandab samal ajal auto juhitavust ka vihmasel või lörtsisel teel.
  • EskimoIce – tegemist on Sava lamellrehvidega, mis suudavad tõhusalt toimida nii kuival kui ka märjal teel. Konksukujulised ribadetailid aitavad paremini pidurdada libedal teel, kummiühendis olev tugev alumine kiht muudab jällegi auto stabiilsemaks.

Kuna suvel sõidetakse tavaliselt rohkem, on Sava suverehvid väga kerged ja aitavad seeläbi vähendada kütusekulu. Tänu vastupidavale kummiühendile suudavad Sava toodetud suverehvid kesta märksa kauem, mistõttu ei ole sul vaja ka nii kiiresti hankida uusi rehve. Kõigele lisaks on suverehvide kummisegus spetsiaalne ränidioksiidühend, mis parandab rehvide jõudlust ka vihmasel teel.

Sava rehvide madala mürataseme tõttu võid sõita ringi kas või tuhandeid kilomeetreid ilma, et kõrvukriipiv teemüra sind häiriks. Kõige selle tulemusena saad esmaklassilise sõidumugavuse osaliseks ning ei pea muretsema ootamatute teeolude pärast.

Sava rehvide müük ka kõige nõudlikemate autojuhtide jaoks

Kui usaldad Goodyeari tunnustatud tehnoloogiat, ei ole küsimustki selles, kas Sava rehvid sobivad sulle. Rehvide erilised kummisegud ja peenelt välja töötatud mustrid tagavad, et sa ei pea pettuma valitud rehvides, olgu tegemist naastrehvide, lamellrehvide või suverehvidega.

Leidmaks enda sõidukile sobivad rehvid, mis on toodetud Sava poolt, pead kasutama kõigest paari otsingufiltrit, mis aitavad sul kerge vaevaga leida enda sõidukile sobiva suurusega rehvid. Kui otsid euroopa kvaliteeti ja turvalisust, on Sava üks parimaid valikuid!