fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Atturo rehvid viivad sind üle küngaste ja läbi muda

Atturo on firma, mis haarab tüki agressiivsema iseloomuga rehvide turust. Nimelt keskendub nende tootevalik järgnevatele segmentidele: maasturid, linnamaasturid ja 4x4 kergveokid. Nad soovivad, et aktiivse eluviisi ja ekstreemsematesse teede tingimustesse sattuvatel inimestel oleks käepärast võtta mugav rehvikomplekt igaks elujuhtumiks. Just seepärast ei ole nende valikus näiteks tavalise sõiduauto lamellid. Selle asemel leiad rehve, mis on mõeldud maasturitele ja teistele kangematele masinatele. 

Atturo rehvid garanteerivad maastikutingimustes tippjõudluse

See bränd on suunatult puhtalt seiklejatele, karmides tingimustes liiklejatele ja väljakutset esitavate maastikutööde tegijatele. Nende algne eesmärk oli suunata energia parimate rehvide loomisesse maasturitele ning kergveokitele. Seda aga mõistliku hinnataseme juures. Küll aga läks aega mööda ning nad nägid, et neil on parem ikkagi veidi kõrgema hinna panna, ent selle eest täielikku kvaliteeti pakkuda.

Kui ostad enda maastikukindlale sõidukile Atturo talverehvid, siis saad alati veenduda nende tippkvaliteedis. Nende kõige populaarsem rehvikomplektide sari on Trail Blade, millest on saadaval nii M/T, X/T, BOSS kui ka AZ seeria variandid. Praegusel ajal nende rehve ostes tead, et Atturo kaubamärk tähendab tippkvaliteeti 4x4 sõidukite ja maasturite kategoorias.

Näiteks paljud Atturo suverehvid on loodud panemaks palju rõhku ka disainile. Seeläbi saad endale neid rehvikomplekte ostes tõsiselt agressiivse ja pilkupüüdva disainiga rattavarjud. Kuna neil on palju erinevaid suurusi saadaval, siis ei tohiks tekkida probleeme ka maastikukõlbulike nišisõidukitele parajate rehvide leidmisel.

Atturo rehvide müük algab usaldusväärsest e-poest

Soovid varustada enda maasturi või muu maastikuvalmis sõiduki kõrgkvaliteetsete rehvidega? Tee oma ost internetis, siin samas FS.ee usaldusväärses e-poes. Kõikvõimalike küsimuste korral oleme valmis sind koheselt aitama. Kui ei leia otsingut kasutades koheselt enda maasturi parameetritele vastavaid rehve, siis uurime, kas ja millal saaksime neid siiski tarnida.

  1. aastal loodud kompanii rehvid valmistatakse Taiwanis ja Tais. Seejärel viiakse need nii Euroopasse kui USAsse. Ka sina saad nendest ultra-klassi jõudlusega rehvidest osa, kui otsid endale sobiva komplekti juba täna. Atturo rehvid sobivad lörtsi, lumme, jääle ja raskete tingimustega maastikele. Võimekas maastikuauto muutub nende rehvidega veelgi võimsamaks!

Kõige parem on see, et kuigi need rehvikomplektid pole soodsaimad maailmas, siis neil on täiuslik hinna-kvaliteedi suhe. Arvestades saadavat jõudlust, siis on tegu erakordselt taskukohaste toodetega.