fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Taiwaanlased on kogenud rehvitootjad

Nankang rehvid on olnud turul aastast 1959. Nende ettevõtte moto on „ausameelsus, pragmatism ja innovatsioon“. Ettevõte rõhub tootmisel sooritusele ja kasvule. Olulised väärtused on toote arendamine, konkurentidest erinemine, toote kvaliteedi parandamine, kliendi rahulolu, peale müügijärgne teenindus ning professionaalne ettevõtte juhtimine. Taiwaanlased on tuntud kvaliteetsete toodete tootmise poolest. Nankang rehvid räägivad enda eest. Senimaani võib öelda, et Nankang rehvide ostmisel on 100% rahulolu tagatud, sest kvaliteedis need rehvid ei jää alla suurimate rehitootjate poolt pakutavale.

Millist Nankang rehvi eelistada?

FS poolt pakutavast Nankang valikust jääb sõelale Nankang FT-4 suverehv. Nende rehvidega saab ohutult liigeldud kogu kevad-suvi-sügisese perioodi. Rehvide omapära garanteerib  vastupidavuse ning ökonoomse sõidu. Kliendid, kes on otsustanud Nankang rehvide kasuks on väljendanud rahulolu hea investeeringu üle. Selle ettevõtte poolt toodetud suverehvid on saavutamas üha suuremat usaldust.

Märjal teekattel liiklemiseks on rehvitootja Nankang mõelnud sõitja turvalisusele. Selleks on rehvi mustrit kujundatud nii, et sooned on üksteisele sobiliku lähedusega. Rehvid saavad ühelt poolt sujuva voolujoonelisuse ning teiselt poolt hea pidavuse. Nankang on teinud palju uurimistööd selles valdkonnas, mis võimaldaks öelda, et on leitud sobivaim rehvi soonte paigutus.

Milline on sõidukogemus on Nankang talverehvidega?

Nankang lamellrehvidel on eriline muster, mis aitab rehvil hästi nakkuda ning autot jäistel teedel ohutult hoida. Keskel olevad ribid ning suunaline turvise muster tagavad otsejoonelise stabiilsuse ja manööverdamise lumistel teedel. Ühendatud turvise muster tugevdab ühendumist lumisel ja jäisel teekattel ning võimaldab säilitada autole parema juhitavuse. Ristküliku kujulised rehvi äärised tagavad rehvi tugevuse ning ei lase rehvil liigselt kuluda. See tõstab märkimisväärselt sõidu turvalisust.

Nankang naastrehvidel on eripärane naelte paigutus, mis ühelt poolt tagab sõidule sujuvuse ning teisalt efektiivse pidavuse. See võimaldab teekattel pehmelt kulgeda ning sujuvalt pidurdada, kui selleks olukord ette näeb. Nende rehvidega saab lubada ohutut teel olemist ka kõige jäisematel teedel.

Kas ökonoomsus on midagi, mida rehvid saavad tagada?

Head rehvid tagavad madalama kütuse kulu. Seda on aastatepikkune rehvide müügi kogemus näidanud. Oluline detail, mida peab silmas alati pidama autoga ökonoomselt liigeldes on rehvid. Nankang rehvidel on teadaolevalt väga efektiivne nakkumise omadus. Rehvid ei mähi liialt end teekattele, mis võimaldab tagada rehvide sujuvat jooksmist teekattel. Selle tulemusel väheneb kütusekulu ning vahemaad saavad kaetud pikas perspektiivis madalamate kuludega. Lisaks autoomaniku rahakotile vähendab see ka planeedi ökoloogilist jalajälge.

Nankang rehvide müük FS kogemusel

Sõidukogemus Nankang rehvidega on sujuv ning kannab sujuvalt igasugusel pinnasel. Tõelisi katsumusi pakkuv Eesti kliima on näidanud, et Nankang rehvidega on iga autojuht ohutult teel püsinud. Teatavalt pole ühtegi juhtumit, kus oleks rehv alt vedanud. See kõneleb enda eest.

Tooteid ei leitud