fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Goodride rehvid pakuvad konkurentsitut hinna-kvaliteedi suhet

Goodride on juba 50-ndatel alguse saanud Hiina rehvitootja, kelle nimi on tuntud üle kogu maailma – Goodride rehvid on saadaval nii sõiduautodele, mootorratastele, maasturitele kui ka tööstussõidukitele nagu ATV-dele või traktoritele. Tänu laiale tootevalikule on Goodride muutunud üheks maailma suurimaks rehvitootjaks, jõudes 2018. aastal oma käibega lausa 3.89 miljardi dollari piirini. FS Teenused OÜ toob selle legendaarse Hiina rehvitootja toodangu parimad palad ka Eesti tarbijateni, kes saavad valikust leida enda autole sobivad rehvid hõlpsalt.

Goodride suverehvid kombineerivad hea hinna suurepärase juhitavusega

Paljud autojuhid arvavad, et talverehvide valimine on kõige raskem talviste keeruliste teeolude tõttu, kuid tegelikult on suverehvide valimine sama nõudlik tegevus. Mõnes mõttes on suvised teeolud isegi keerulisemad, kuna suverehvid peavad ühtaegu hakkama saama nii tuliselt hõõguval asfaldil kui ka paksu paduvihmaga kaetud teel, kus vesiliug võib tekkida pea igal teelõigul. Suvisteks sõitudeks mõeldud rehvid Goodride valikus muudavad aga suvel sõitmise puhtaks rõõmuks. Goodride on rakendanud mitmeid unikaalseid tehnoloogiaid, mis aitavad hoida autot stabiilsena isegi nõudlikul suvisel teel. Nende tehnoloogiate hulgas on näiteks: Kui vajad rehve, mis oleksid mõistliku hinnaga ning pakuksid hea jõudluse nii kuival kui märjal teel, võivad Goodride tooted olla ideaalsed ka sinu autole. Goodride talverehvid ei jää sugugi maha, olles loodud erilisest kummiühendist, mis on paindlikum ning sobib hästi ka väga madalate temperatuuride jaoks. Goodride valikust võib leida erilised lamellrehvid, mis on hea haarduvusega nii paksus lumes kui ka libedas lörtsis tänu oma põnevale mustrile – selle sügavad ja teravad sooned aitavad autol edasi liikuda isegi väga nõudlikul talvisel teel.

Rehvid ei pea maksma palju

Goodride on üks tootjatest, kes näitab, et head rehvid ei pea võtma sinu eelarvest viimast. Goodride rehvide müük kuulub FS Teenused OÜ tegevuse juurde – iga autojuht üle kogu Eesti leiab meie lehelt Goodride valikust enda sõidukile sobivad rehvid. Ükskõik, kas sul on väike luukpära, suurem sportlik sedaan või maastur, Goodride toodab midagi igaühele ja iga ilmastiku tarbeks. Kasuta mugavaid otsingufiltreid meie lehe vasakul serval ning vali välja oma uued rehvid kas või kohe!