fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Tooteid ei leitud

Eternity rehvide müük näitab Saudi perefirma edulugu

Eternity pole rehvifirma, vaid ettevõtte Al Dobowi populaarne rehvibränd. 1976. aastal Saudi Araabias asutatud Al Dobowi on neljanda põlvkonna pereäri, mis on tänaseks kasvanud viite kontinenti haaravaks suurfirmaks. Eternity kaudu sisenes firma Euroopa turule 2013. aastal. Alguses oli neil ligikaudu 50 suurust, ent tänaseks on see arv kasvanud üle saja. Lähis-Ida suurtest tootmisüksustest pärit Eternity rehvid pakuvad suurepärast väärtust mõistlike hindade juures. Neid rehve ostes võid olla kindel, et tooted on turvalised, kvaliteetsed ja vastavad tänapäevastele Euroopa Liidu standarditele ning rahvusvahelistele ohutusnõuetele.

Eternity rehvid ühendavad jõudluse, ohutuse ja säästlikkuse

Kõik Eestis aastaringselt elavad autojuhid teavad, milliseid väljakutseid esitab talvine ilm. Turvalisuse säilitamiseks läheb vaja tasemel rehve. Kusjuures Eternity talverehvid on ideaalne valik neile, kes tahavad keskpärase hinna eest suurepäraselt haakuvaid ning sõiduohutust tagavaid rehve. Nende rehvide muster on loodud stabiilseks sõiduks jäistes, lörtsistes ning lumistes oludes.

Kuna naastud on disainitud haakuma erinevates suundades ning sisestruktuur toetab libedamates oludes püsima jäämist, siis ei pea rehvide töökindluses kahtlema. Selle tootja rehvide vastupidavus on samuti kõrgel tasemel. Pärast esimest talve ei pea hakkama juba mõtlema uue rehvikomplekti soetamise peale. Seda ka keskmisest intensiivsema kasutuse ning pikemate vahemaade puhul.

Kõrged kvaliteedinormid ja tasemel jõudlus on asi, mida võid oodata ka siis, kui ostad endale Eternity suverehvid. Kasutusel olev kummisegu on üheaegselt juhi sõidukogemust toetav ja loodust säästev. Kuna rehvide tootmise käigus jälgitakse kemikaalide ohutuse standardeid, siis ei pea kartma, et sõitmise käigus lenduks loodusesse ja atmosfääri ülimürgiseid ühendeid.

Üks hea näide tootja rehvidest on Ecovibe. Need on mõeldud ökonoomsete autode juhtidele, et viia nende sõidukulud ning keskkonna mõju täieliku miinimumini. Kasutusel olevad kummi tootmise komponendid pakuvad äärmiselt head haakuvust ning kütuse kasutuse kuluefektiivsust. Samuti on nende muster disainitud olemaks eriliselt vaikne, säilitades seejuures korraliku teel püsimise väga kurvilistel teedel. Sarnased põhimõtted on kasutusel ka teistes Eternity toodetes.

Põhjused, et osta oma järgmised Eternity tooted internetist

Kas soovid osta oma uued Eternity rehvid Tallinnas või mõnes muus Eesti otsas? Tee investeering oma sõiduohutusse ja ökonoomsusesse FS.ee mugavas e-poest. Siit saad endale korraga osta kvaliteetsed ja vastupidavad Al Dobowi ettevõtte Eternity bränditooted ning seejärel leppida kokku rehvide paigaldus üle terve Eesti. Meil on partnereid igas suuremas linnas!

Kuigi Eternity on 2010. aastate keskpaigas turule ilmunud kaubamärk, siis tegelikult on selle taga seisev kompanii tegutsenud juba palju pikemat aega. Nii firma taust, kasutajate positiivsed hinnangud kui ka sõltumatuid turvastandardid näitavad, et tegu on tugeva tegijaga rehvitootjate turul. Samal ajal on aga nende hind taskukohasema tasemega võrreldes tuntumat nime kandvate konkurentidega.

Tutvu valikuga kohe lähemalt: Eternity rehvide müük toimub meie kodulehel 24/7. Uuri, kas saadaval on sinu soovitud parameetritele vastavaid rehve. Kui sul peaks tekkima täiendavaid küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust. Koos leiame sinu rehvisoovidele parima lahenduse!