fbpx
Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Debica rehvid – ökonoomne valik sinu auto jaoks

Debica on üks rehvibrändidest, mis ei ole võib-olla igal autojuhil meelel ja keelel, kuid tegemist on tegelikult ühe olulisima rehvitootjaga kogu Euroopas. Debica on maailmatuntud rehviettevõtte Goodyeari tütarettevõte, kes on tänaseks tegutsenud juba mitukümmend aastat ning müüb oma rehve lisaks Poola turule ka 60 teise riiki, kaasa arvatud Eestisse.

Debica rehvid säravad oma sõbraliku hinna poolest, mille loomisel ei ole sugugi kompenseeritud kvaliteedilt. Ühes tehases luuakse nii Debica, Dunlopi kui Goodyeari rehve, mis tähendab, et Debica brändi rehvide puhul leiad suurepärase investeeringu, mis tasub end ära oma hea hinna tõttu veel väga pika aja jooksul.

Debica suverehvid ei vea alt ka heitliku ilmaga

Kuigi Debica valikus on ka talverehve, on selle tootja suverehvid eriti märkimisväärsed. Meie lehelt võid leida mitmesugused rehvid Debica valikust, eelkõige aga suverehvid nimedega Passio ja Presto, mis pakuvad autojuhtidele enesekindlust eelkõige nendel põhjustel:

  • laiad ümberringi jooksvad ja rehvi ääristavad sooned muudavad auto juhitavuse paremaks ka vesiliu korral;
  • kuna lai rehvimuster on suuremal määral teega kontaktis, on juhitavus parem nii kuival kui märjal teel;
  • eriline räniühend kummi koostises parandab pidurdusteekonna pikkust;
  • rehviblokk on sätitud nii, et see vähendaks kütusekulu – Debica tooted on tuntud oma ökonoomsuse poolest.

Need on vaid mõned üksikud näited, mis selgitavad Debica võlusid. Mis veelgi enam, Debica pakub rehve igale autole, olgu tegemist väiksema luukpära, sedaani, maasturi või mahtuniversaaliga. Ka kiirusindeksite vahemik sobib igale sõidukile, samas on aga kütusekulu madalam ja pidurdusteekond pikem. Debica valikust pärit rehvid on seega igas mõttes võit-võit!

Leia sobivad rehvid oma sõidukile vaid paari minutiga

Võttes arvesse Debica pikka koostööd Goodyeariga, aastakümnete pikkust kogemust ning aina arenevaid tehnoloogiaid, on selle tootja rehvid kindel valik igaühele, kes otsib head hinda ja samas ei soovi kompenseerida kvaliteedilt. Rehvid tagavad sõiduturvalisuse ning turvalisus on miski, mille arvelt ei tohiks kompenseerida.

Kui tahad teada, kust leida Debica rehvid Tallinnas, siis oled jõudnud õigesse kohta. Debica rehvide müük on üks meie tegevustest – väärtustame samamoodi sõbralikku hinda, mis peidab oma soodsa hinnasildi taga ka võrreldamatut kvaliteeti.

Meie lehelt leiad mitmed Debica tooted, nende hulgas ülalmainitud Passio ja Presto rehvid, mis võivad sobida suurepäraselt ka sinu auto suverehvideks. Selleks, et leida oma sõidukile sobivad rehvid, kasuta käepäraseid otsingufiltreid, mille abil näidatakse sulle vaid mõne hetkega kõiki Debica rehve, mis sobivad just sinu autole.

Kui oled valinud välja sobivad rehvid, võid tulla meile külla meie Tallinna esindusse. Meie kodulehe kaudu saad broneerida ka aja rehvivahetuseks, kui tahad valitud rehvid ka kohe oma sõidukile alla panna.

Lehitse meie valikuid ja leia endale sobivad rehvid juba täna!

Tooteid ei leitud