Toode lisatud ostukorvi
Muuda sisu Edasi vormistama

Meist

Krediidireiting AAFS Teenused OÜ tegutseb Eesti turul 2006. aastast. Alustasime sõidukite velgede ja rehvide müügiga. Kümne tegevusaasta jooksul oleme oluliselt laiendanud toodete ja teenuste valikut.

Pakume oma klientidele sõidukite rehvi-, remondi-, hooldus- ja pesuteenuseid ning ettevõtetele autopargi haldusteenuseid. Rehvide ning varuosade tarnimisel teeme koostööd erinevate suurte tootjatega ning hulgimüüjatega nii Eestis kui ka välismaal.

Meie meeskond koosneb pikajalise kogemusega spetsialistidest, kes on alati valmis nõustama ja välja selgitama personaalselt igale kliendile sobivaima toote ja/ või teenuse. Suudame alati pakkuda tooteid igale maitsele, konkurentsivõimelist hinda ning kõrget toote ja teenuse kvaliteeti.

Firststop rehviteenusedOleme võitnud ja edukalt teenindanud hulgaliselt olulise mahuga rehvidega seotud Eesti riigihankeid:

  • Eesti Kaitsevägi,
  • Politsei- ja Piirivalveamet,
  • Maksu- ja Tolliamet jpt.

Oleme pikaajaliseks rehviteenuste koostööpartneriks mitmetele Eesti suurettevõtetele:

  • Eesti Energia AS,
  • G4S Eesti AS,
  • Kalev AS jpt.

Meie tootevalikus on tuntuimate rehvitootjate nagu Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Michelin, Continental jt. rehvid. Lisaks eelnimetatutele ka laias valikus vähemtuntud ja soodsamate brändide nagu Firestone, BF-Goodrich, Sava, Hankook jt. rehvid.

FS Teenused OÜ on loonud pea tervet Eestit katva partnerteeninduste võrgustiku. FS partner teenindused on esindatud 18-s Eesti linnas. Lähima FS partner teeninduse leiad siit.

Klientidele parimad kindlustuslahendused leiame koostöös FS Kindlustusmaakler OÜ-ga, lisainfo www.fskindlustus.ee